Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwycięzca jednej z aukcji WOŚP weźmie udział w niezwykłym pojedynku z Garrim Kasparowem!

Garri Kasparow i Adam Lamentowicz prezes Superbet Polska

Garri Kasparow i Adam Lamentowicz prezes Superbet Polska

To prawdziwa gratka nie tylko dla fanów szachów. Już 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Z tej okazji wylicytować można między innymi udział w ceremonii otwarcia turnieju szachowego Superbet Rapid and Blitz Poland 2023 i wielkiej grze symultanicznej z samym arcymistrzem szachowym Garrim Kasparowem!

W roku 2022 w rywalizacji z legendarnym szachistą udział wzięli między innymi Jerzy Dudek, Tomasz Smokowski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP – Andrzej Dera czy popularny Youtuber Patec. Tym razem miejsce przy jednym ze stołów zająć może ten, kto przekaże najwyższą kwotę w licytacji, z której środki przekazane zostaną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Superbet Rapid and Blitz Poland 2023 to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Polsce, budzące ogromne zainteresowanie nie tylko społeczności szachowej, ale też innych środowisk oraz największych mediów, również zagranicznych.

Licytacja znajduje się pod linkiem.

Zwycięzca jednej z aukcji WOŚP weźmie udział w niezwykłym pojedynku z Garrim Kasparowem

Zabrakło miejsca przy stole? Nic nie szkodzi!

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez sponsora tytularnego imprezy we współpracy z fundacją Jerzego Owsiaka. Do wylicytowania przekazany został również unikatowy stół szachowy, na którym rozgrywano pojedynki podczas pierwszej edycji turnieju. Wyjątkowości tej pamiątce nadają podpisy uczestników, którymi byli najwybitniejsi szachiści na świecie, wśród nich zwycięzca turnieju, polski arcymistrz – Jan-Krzysztof Duda.

Stół licytować można pod tym linkiem.

Polski arcymistrz – Jan-Krzysztof Duda

Weź udział w nagraniu programu w Kanale Sportowym!

Wśród nagród do wylicytowania znajduje się również zaproszenie na nagranie programu „Skrzydłowy, Bramkarz i Łącznik” w największym kanale sportowym na polskim YouTube. Zwycięzca licytacji będzie mógł od kulis zobaczyć, jak wygląda produkcja programu, zwiedzić siedzibę Kanału Sportowego i porozmawiać z uczestnikami programu – Tomaszem Smokowskim, Jerzym Dudkiem i Sławomirem Peszką.

Licytacja zaproszenia do Kanału Sportowego znajduje się pod linkiem.

„Skrzydłowy, Bramkarz i Łącznik” – spotkanie w Kanale Sportowym z Tomaszem Smokowskim, Jerzym Dudkiem i Sławomirem Peszką.

O Superbet:


Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024