Silesion.PL

serwis informacyjny

W Supergame 50 000 PL w puli na skoki w Zakopanem

Supergame Zakopane 2023 superbet

Supergame Zakopane 2023 superbet

Na stronie SUPERBET w zakładce SUPERGAME odpowiedz poprawnie na 8 pytań i zgarnij Jackpot 25 000 PLN! Dodatkowo 25 000 PLN do podziału między uczestników z 6 i 7 poprawnymi typami!

W SuperGame Jackpot – Zakopane łączna pula nagród to aż 50 000 zł w gotówce, która nie wymaga obrotu! Nagrody zostaną podzielone w następujący sposób:

Podział nagród:

  • 12 500 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 6 pytań;
  • 12 500 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 7 pytań;
  • 25 000 zł (Jackpot) – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 8 pytań;

W promocji SuperGame Jackpot – Zakopane nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu odpowiadasz na 8 pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne.

Polscy skoczkowie narciarscy rozpoczną nadchodzący sezon nie tylko z legendarnym Adamem Małyszem w fotelu prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, ale także z nowym oficjalnym partnerem kadry. Przez najbliższe dwa lata reprezentantów i PZN będzie wspierał Superbet.

Dla kadry skoczków będzie to pierwszy sezon pod przewodnictwem legendy tej dyscypliny – Adama Małysza, który w tym roku objął stanowisko prezesa Polskiego Związku Narciarskiego (PZN). To jednak nie koniec nowości. Reprezentację w nadchodzącym sezonie będzie wspomagał  jeden z najszybciej rosnących na polskim rynku operator zakładów bukmacherskich Superbet, który został nowym oficjalnym partnerem PZN.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

– Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać skoki narciarskie, sport, w którym Polacy od lat odnoszą międzynarodowe sukcesy. Wierzymy, że poprzez nawiązaną współpracę przyczynimy się do osiągania kolejnych, niemniej spektakularnych. Obecny dwuletni kontrakt z PZN jest wejściem Superbet w inne dyscypliny, niż piłka nożna. Stale rozwijamy swoją działalność, a za tym idzie nasze coraz większe zaangażowanie w sport. – komentuje Adam Lamentowicz, prezes zarządu Superbet.https://www.youtube.com/embed/2x55kD655Cg

– Bardzo cieszymy się z podjęcia współpracy z nowym partnerem. Superbet przez najbliższe sezony będzie wspierał naszych narciarzy oraz snowboardzistów w drodze do osiągania jak najlepszych wyników. Dla PZN jest to kolejny krok do tego, aby zapewnić naszym reprezentacjom jeszcze lepsze warunki do rozwoju. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że rozpoczęta współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno nam, jak i firmie Superbet – podkreśla Adam Małysz, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Umowa sponsoringowa, zawarta za pośrednictwem SportFive, na okres do 31 lipca 2024 roku, przewiduje m.in. ekspozycję marki na imprezach organizowanych przez PZN oraz przeprowadzania niestandardowych aktywności dla kibiców podczas Mistrzostw Polski w skokach. Pośród tych aktywizacji znajduje się m.in. przygotowany razem z SportFive kalendarz digitalowy, który już wkrótce pojawi się na stronie PZN. Oprócz standardowych informacji o turnieju, znajdą się tam również ciekawostki na temat lokalizacji zawodów. Narciarstwo niezmiennie plasuje się na pozycji lidera wśród sportów sezonowych, a ubiegłoroczny konkurs w Zakopanem przyciągnął przed telewizory ok. 6,5 mln widzów.

– Objęcie przez Adama Małysza stanowiska prezesa PZN przyczyniło się do naszej decyzji o szczególnym wspieraniu reprezentacji. Skoki, m.in. dzięki niemu, stały się w Polsce drugim sportem narodowym, obok piłki nożnej. Wierzymy w profesjonalizm Adama Małysza i chcemy iść z nim ramię w ramię. Rośniemy z najlepszymi  – dodaje Adam Lamentowicz.

Marka Superbet od lat związana jest ze światem polskiego sportu – współpracuje z legendami piłki nożnej (m.in. Jerzym Dudkiem, Sławomirem Peszko) czy gwiazdami rodzimej sceny MMA (Jan Błachowicz). Bukmacher dotychczas wspierał także takie kluby, jak Górnik Zabrze, Polonia Bytom, GKS Tychy czy Ruch Chorzów. Fundacja Superbet to również organizator turnieju szachowego Superbet Rapid & Blitz Poland, w którym zwyciężył polski mistrz, Jan-Krzysztof Duda . 

Dzięki rozwijaniu kolejnych formatów rozrywki online, inwestycjom w aplikacje mobilne oraz poszerzaniu oferty streamingu wydarzeń sportowych, Superbet wypracował w Polsce czołową pozycję wśród operatorów zakładów online. W bieżącym roku, spółka odnotowała dynamiczny wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym, zwiększając przychody o ponad 230% . Bukmacher zdobył ponadto prestiżowy tytuł Best Sports Betting Operator in CEE 2022 podczas branżowej gali Central and Eastern European Gaming Awards. 

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).