Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Raków nie ma z kim przegrać, a Korona jest jedną nogą w 1. Lidze? Eksperci ujawnili, jak obstawiają kibice Ekstraklasy

Gol bramka siatka pilka nozna

Gol bramka siatka pilka nozna

Wraca PKO BP Ekstraklasa, a wraz z nią pytanie, czy Raków Częstochowa w końcu postawi kropkę nad „i” sięgając po upragniony tytuł Mistrza Polski, czy ponownie straci szanse na ostatniej prostej. Wielkie emocje czekają nas też w walce o miejsca premiowane udziałem europejskich pucharach, a na dnie tabeli rozgorzeje walka o życie między drużynami zagrożonymi spadkiem.

Eksperci wydają się zgodni – Raków Częstochowa może przegrać tylko ze sobą. Żaden zespół nie jest w stanie nawiązać rywalizacji z podopiecznymi Marka Papszuna i jeśli ci wytrzymają presję, tytuł powinien trafić pod Jasną Górę. Ze statystyk ujawnionych przez analityków bukmachera Superbet wynika, że podobnego zdania są fani Ekstraklasy, którzy tłumnie obstawiają triumf częstochowian. Takie rozstrzygnięcie wskazuje ponad 60% typujących, a kurs na nie wynosi już zaledwie 1.12.

Czy Legia i Lech jeszcze zagrożą liderowi?

Według bukmacherów to Legia Warszawa ma największe szanse na nawiązanie walki z liderem. Kurs na stołeczną drużynę to 10.0. Niżej stoją akcje Lecha Poznań, który wciąż będzie łączył grę w lidze z walką na europejskim froncie (15.0). Innego zdania są obstawiający – 17% wierzy jeszcze w obronę tytułu przez Kolejorza, a 10% typuje legionistów. Jednak ledwie 5 punktów różnicy między drugim, a siódmym miejscem zwiastuje duże emocje w walce o pozostałe miejsca na podium.

Marek Papszun tonuje nastroje

Przed hurraoptymizmem przestrzega szkoleniowiec Rakowa, który przytomnie zauważa, że jego zespół już raz roztrwonił dużą przewagę i wypuścił tytuł z rąk. Biorąc pod uwagę jakość kadry i poziom prezentowany jesienią trudno uwierzyć w powtórkę tego scenariusza. Pierwszy krok powinni wykonać w najbliższym meczu z Wartą Poznań, z którą wygrali 5 ostatnich meczów w Ekstraklasie bez straty gola.

Kielce i Legnica ponownie poza Ekstraklasą?

91% typujących kandydata do spadku wskazuje kielecką Koronę, a dla 5% jest to Miedź Legnica. Miedziowi na koniec rundy jesiennej odnieśli dwa ważne zwycięstwa, które pozwoliły im zaczerpnąć tlenu i wciąż wierzyć w szczęśliwy finał sezonu. Pomóc w tym mają transfery Kamila Drygasa i Andrzeja Niewulisa. Przyglądając się kursom na spadek z Ekstraklasy można mieć jednak wrażenie, że bukmacherzy nie pokładają zbyt dużej wiary w pomyślność tego przedsięwzięcia, widząc w beniaminkach głównych kandydatów do spadku. Trzecie miejsce spadkowe powinien zająć ktoś z grona Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk i Piast Gliwice.

Ishak najlepszym strzelcem, Poldi asystentem?

Nie liderujący Davo z Wisły Płock, nie Gual i Imaz z Jagielloni, ale piąty w klasyfikacji Ishak z dwiema bramkami straty jest faworytem do sięgnięcia po koronę króla strzelców. Kurs na takie rozstrzygnięcie wynosi 5.5 (Gual, Imaz, Ivi Lopez – 10). Niemal 80% graczy zdaje się potwierdzać tę opinię. 32% typujących najlepszego asystenta wskazuje Lukasa Podolskiego, choć bukmacherzy Superbetu wyceniają jego szanse na równi z Rafałem Wolskim i Filipem Mladenoviciem.

Hitami pierwszej serii spotkań będą mecze urzędującego mistrza Polski z rewelacyjną Stalą Mielec i starcie na szczycie tabeli pomiędzy Widzewem i Pogonią. Pierwszy gwizdek już 27.01 o 18:00.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024