Silesion.PL

serwis informacyjny

Znamy finalistów Intel Extreme Masters Katowice 2024

Dziś poznaliśmy dwie drużyny, które spotkają się w finałach Intel®  Extreme Masters Katowice 2024 w walce o ostateczne zwycięstwo i tytuł mistrzów. Już jutro dowiemy się, kto sięgnie po trofeum i udział w puli nagród wynoszącej 1 000 000 USD, oraz poznamy zwycięzcę turnieju StarCraft II, który poza nagrodą pieniężną 150 000 USD, otrzyma także awans na kolejne wydarzenie na Mistrzostwa ESL Pro Tour podczas Esports World Cup.

Podczas pierwszego meczu, MOUZ zmierzyło się z FaZe Clan. Ekipa NEO była zmotywowana, aby awansować do finałów, wygrywając dwie mapy i tym samym awansując do półfinałów z wynikiem 2:0. 

Team Spirit podjęło Team Falcons w drugim półfinale. Od pierwszych rund widoczna była znaczna przewaga TS, którzy ani przez chwilę nie oddali dominacji na żadnej z map i ostatecznie przypieczętowali swoje zwycięstwo.

Po dwóch dniach starć znamy zespoły, które wezmą udział w finalnym pojedynku o trofeum. Jutro, o godzinie 17:00 odbędzie się Wielki Finał: FaZe Clan, zwycięzcy poprzedniej edycji Intel® Grand Slam, przeciwko Team Spirit

Czy upragnione trofeum podniesie ekipa NEO? Czy może nowymi Mistrzami IEM Katowice zostanie drużyna Team Spirit? Odpowiedź na te pytania poznamy już jutro.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024