Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij nawet 200 zł bonusu na święta w BETFAN

W BETFAN na święta przygotowano prezent – bonus 100% od depozytu dla wszystkich graczy, którzy dokonali minimum trzech wpłat. W zależności od kwoty, jaką taki gracz zasili konto, może otrzymać doładowanie nawet w wysokości 200 zł.

Jako że ruszył sezon NBA, a przed nami też kultowy Boxing Day w Premier League, dodatkowe środki na zabawę w BETFAN na pewno się przydadzą, a ewentualna wygrana na koniec roku na pewno będzie smakowała lepiej!

W Święta czeka nas sporo wydarzeń sportowych! NBA, Boxing Day  i o wiele, wiele więcej. Wypadałoby wobec tego zgarnąć jakiś dodatkowy bonus, nieprawdaż?

ZASADY SĄ PROSTE:

1. Wpłać kasę i zgarnij 100% bonusu od wpłaty!

Minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 200 zł. Promocja dotyczy wszystkich tych, którzy są po 3. depozycie.

2. Odblokuj bonus

Aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłatą, grając kupony z kursem AKO lub SINGIEL nie mniejszym niż 2.50. Bonus zostanie dopisany po rozliczeniu zakładów.

3. Obróć bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupony SINGLE lub AKO z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 3.0. Bonus jest aktywny przez 3 dni.

4. Promocja jest ważna 24.12 i 25.12.2020 r.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest włączenie zgód marketingowych. Na każdego Gracza przysługuje jeden bonus.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023