Silesion.PL

serwis informacyjny

Darmowe 10 PLN pod choinkę z kodem GWIAZDKA10PLN w LVBET

Aby odebrać bonus 10 PLN postępuj zgodnie z instrukcją podaną poniżej:

 • Zaloguj się na swoje konto LV BET – jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
 • Wejdź w zakładkę Moje Konto – Kod Promocyjny
 • Wpisz kod GWIAZDKA10PLN
 • Bonus 10 PLN od razu pojawi się na Twoim koncie. Liczba kodów ograniczona.
 1. Promocja jest ważna w dniu 24.12.2020 (od godziny 00:01 do 23:59). Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus (kod promocyjny) w dniu 24.12.2020.
 2. Warunkiem do otrzymania bonusu 10 PLN jest wpisanie kodu promocyjnego GWIAZDKA10PLN w zakładce Moje konto – kod promocyjny.
 3. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 4. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.
 5. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 6. Liczba bonusów z kodem GWIAZDKA10PLN jest ograniczona. Pierwsze 10 000 graczy, którzy skorzystają z kodu otrzyma bonus.
 7. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).
 8. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.
 9. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych zakładów postawionych za środki bonusowe lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  • naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  • próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  • posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  • w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024