Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij freebet na start Serie A i Bundesligi

Startują dwie ligi, w których gra sporo piłkarzy z Polski, więc bukmacher BETFAN nie byłby sobą, gdyby z tej okazji nie zaoferował kozackiej promocji!

ZASADY SĄ PROSTE

  1. Zagraj za minimum 100 zł na co najmniej 4 zdarzenia z Seria A i/lub Bundesligi (minimalny kurs każdego ze zdarzeń to 1.25)
  2. Zgarnij Freebet! Jeśli spełnisz warunki pierwszego punktu to dostaniesz od legalnego polskiego bukmachera BETFAN 25 zł na ofertę LIVE (minimalny kurs AKO – 2.00)
  3. Promocja trwa od 18.09 do 21.09 włącznie

Co zyskam, wpisując kod bonusowy LEGALNY100 w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wybrane warunki oferty “freebet na start Serie A i Bundesligi”:

Klient uzyskuje możliwość otrzymania bonusu Darmowy Zakład (freebet) w wysokości 25 PLN o ile:
a) W dniach od 18.09.2020 od godziny 00:00 do 21.09.2020 do godziny 23:59 postawi zakład AKO z
minimum czterema zdarzeniami za stawkę minimalną 100 PLN,
b) Każde zdarzenie na kuponie posiada kurs minimalny na poziomie 1.25 lub wyższym,
c) Na kuponie znajdują się wyłącznie wydarzenia przedmeczowe na mecze najwyższych lig
piłkarskich w Niemczech i Włoszech (Bundseliga i Serie A), rozgrywane w dniach 18-21.09.2020.

Bonus Darmowy Zakład (freebet) może zostać wykorzystany wyłącznie na zawarcie jednego dowolnego kuponu live SOLO lub AKO (bezzakładów systemowych),za stawkę dokładnie 25 PLN oraz o kursie minimalnym kuponu na poziomie 2.00 lub wyższym.

By skorzystać z bonusu Darmowy Zakład (freebet), należy po zalogowaniu do Konta Klienta i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki bonusu Darmowy Zakład (freebet) zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Darmowy Zakład (freebet), co jest równoznaczne z chęcią
skorzystania przez Klienta z bonusu Darmowy Zakład na warunkach określonych w Regulaminie.

Kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout nie są uwzględniane do promocji. Każdy Klient może skorzystać z promocji tylko raz. Liczy się pierwszy kupon spełniający warunki
promocji. Bonus Darmowy Zakład (freebet) nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w
ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author