Silesion.PL

serwis informacyjny

Zawodnicy wcielili się w modelów – ruszyła kolekcja premium Zagłębia Lubin

W sprzedaży pojawiła się kolekcja PREMIUM, a w rolę prezentujących ją modeli wcielili się trenerzy Martin Sevela i Grzegorz Szamotulski oraz piłkarze KGHM Zagłębia Filip Starzyński, Evgeni Bashkirov, Konrad Forenc i Jakub Żubrowski.

Sesja zdjęciowa z udziałem zawodników pierwszego zespołu oraz sztabu szkoleniowego odbyła się na obiektach klubowych jak i w lubińskiej Galerii Cuprum, gdzie zresztą znajduje się oficjalny Fan Shop “Miedziowych”.

Nowa kolekcja dostępna jest w sklepie stacjonarnym już od początku tygodnia. W ofercie zakupić można między innymi rzeczy sportowe  – jak dresy, koszulki, krótkie spodenki, jak i te bardziej “casual”, czyli związane ze stylem codziennym i swobodnym. 

Klub w przyszłości planuje poszerzyć ofertę sprzedażową, widząc z jak dużym entuzjazmem wśród kibiców spotkał się nowy wzór odzieży. Cała oferta dostępna jest również na stronie internetowej sklepu – sklep.zaglebie.com

Zdjęcia do kolekcji PREMIUM wykonał lubiński fotograf od lat związany z “Miedziowym” klubem – Tomasz Folta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024