Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady LIVE Bez Podatku na koniec wakacji w forBET

Sezon piłkarski rusza pełną parą, wszystkie najważniejsze ligi rozpoczynają sezon piłkarski 2019/20. Forbet również nie zwalnia tempa! Przygotowali dla Was kolejną promocję. Jeżeli gracie zakłady LIVE lub chcielibyście spróbować, to w ten weekend będzie ku temu doskonała okazja.

W sobotę i w niedzielę we wskazanych poniżej godzinach, zakłady LIVE będziecie mogli grać w forBET BEZ PODATKU! Do gry dostępne będą mecze z topowych, europejskich lig piłkarskich: La Liga. Premier League, Ligue 1, Bundesliga, Serie A oraz…………………….. Ekstraklasa!

Zasady promocji:

 1. Promocja obowiązuje od dnia 24.08.2019 do 25.08.2019.
 2. Promocja obowiązuje tylko w podanych godzinach: Sobota 15:30 – 18:30
  Niedziela 17:00 – 20:00
 3. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi dodać specjalne zdarzenie “LIVE BEZ PODATKU”, które dostępne będzie na szczycie oferty Zakładów na żywo.
 4. Promocja dostępna jest jedynie na podane ligi: La Liga, Bundesliga, Premier League, Ligue 1, Serie A oraz Ekstraklasa.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania całego kuponu gracza, gdy w momencie anulowania zdarzenia “LIVE BEZ PODATKU” wygrana z kuponu jest niższa niż stawka zakładu.
 6. W promocji biorą udział TYLKO kupony z oferty zakładów na żywo.
 7. W promocji nie biorą udziału kupony przedmeczowe z oferty zakładów sportowych oraz Sporty Wirtualne
 8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.
 9. Rozliczanie zdarzenia “LIVE BEZ PODATKU” nastąpi każdego dnia trwania promocji do godziny 22:00.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszych Zasadach promocji w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023