Silesion.PL

serwis informacyjny

Niedziela po włosku. Powalczcie o bonus w BETFAN

Radar365: Trwa pierwsza kolejka Serie A! Wczoraj byliśmy świadkami inauguracji włoskiej Serie A, którą trochę traktujemy jak naszą rodzimą ligę. A wszystko to w związku z tym, że znajdziemy w niej sporą rzeszę polskich zawodników. Dziś jeszcze trwa pierwsza kolejka Serie A i z tej okazji Zakłady bukmacherskie BETFAN mają dla Was coś specjalnego w ramach Radaru365! We wczorajszych spotkaniach padły następujące rezultaty: Parma Calcio – Juventus FC 0:1 oraz ACF Fiorentina – SSC Napoli 3:4

Zagrajcie za 29 zł na co najmniej 5 dzisiejszych meczów ligi włoskiej z kursem co najmniej 1.3. Jeżeli jeden typ zepsuje Wam kupon to nic się nie stanie, gdyż w takim wypadku bukmacher BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki.

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 25.08
  2. Należy zawrzeć kupon za 29 złotych z co najmniej 5 spotkaniami piłkarskimi z oferty na ligę włoską. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1,3. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu “remis nie ma zakładu”, “drużyna X wygra nie ma zakładu”. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 25.08, 23:59.
  3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jedno spotkanie, gracz otrzyma zwrot stawki. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 3 zł o równowartości 30 zł. Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  5. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.
  6. Bonus zostanie dopisany w poniedziałek, 26.08.
  7. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024