Silesion.PL

serwis informacyjny

Disney Plus w Polsce? Polska wersja językowa już jest.

Disney Plus wystartuje 12 listopada w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii. 19 listopada pojawi się w Australii oraz w Nowej Zelandii. Obecnie nie wiadomo kiedy serwis będzie dostępny dla użytkowników z Polski, jednak biorąc pod uwagę fakt, ze serwis internetowy Disney+ jest dostępny w języku polskim, należy spodziewać się, że nastąpi to na przełomie 2019 i 2020 roku.

Platforma Disney+ oferuje dwa pakiety. Pierwszy to podstawowy dostęp o wartości 6,99$ miesięcznie (przy kursie 3,93 z 24 sierpnia daje to 27,47 zł). Istnieje również uzyskania dostępu do biblioteki Disney+, Hulu oraz ESPN+. Koszt to 12,99$ miesięcznie (51 zł). Możemy także opłacić Disney+ na cały rok. Koszt rocznego abonamentu wynosi wtedy 69,99 euro (275 zł). Nalezy jednak pamiętać, że oferta europejska może przeliczana być na waultę Euro (€).

W piątek Disney zaprezentował kilka zwiastunów i nowości podczas gali Disney Plus. Ogłoszono sześć nowych oryginalnych seriali dla serwisu streamingowego: serial Obi-Wana Kenobi z Ewanem McGregorem, powracającym do tej roli po kilkunastu latach; Trzy nowe pokazy live-action Marvel w oparciu o Ms. Marvel Moon Knight and She-Hulk; serie Muppets Now; oraz Lizzie McGuire z Hilary Duff.

Serial osadzony w uniwersum “Gwiezdnych wojen”. Akcja “The Mandalorian” ma rozgrywać się między Epizodami VI i VII – “Powrotem Jedi”, a “Przebudzeniem Mocy”. Serial skupi się na samotnym rewolwerowcu, pochodzącym z tej samej planety co Boba Fett.

Chociaż Disney Plus jest odpowiedzią na Netflix, nie będzie wzorem starszego konkurenta upubliczniał wszystkie odcinki, ale wydawał każdy z nich co tydzień (wzorem np. HBO).

Usługa przesyłania strumieniowego (VOD) Disney Plus będzie konkurentem dla usług przesyłania strumieniowego wideo, takich jak Netflix, HBO Now i – jeszcze w tym roku – Apple TV Plus. Jest to płatna subskrypcja bez reklam i daje klientom dostęp do szerokiej biblioteki starszych treści Disneya i Foxa, a także nowych, ekskluzywnych programów telewizyjnych, filmów i filmów dokumentalnych.

Premiera Disney Plus:

  • Europa Zachodnia w ciągu sześciu miesięcy od października tego roku do marca przyszłego roku
  • Europa Wschodnia w ciągu roku, najpóźniej do października 2020 r
  • Ameryka Łacińska w ciągu trzech miesięcy, najpóźniej do października 2020 r
  • Azja i Pacyfik w ciągu dwóch lat, poczynając od października tego roku

Zapowiedzi seriali i filmów Disneya:

WandaVision Marvela, z udziałem Elizabeth Olsen i Paula Bettany’ego, będzie miała wieloświatowy aspekt, który będzie bezpośrednio związany z Doctor Strange: In The Multiverse of Madness z 2021 roku .

The Falcon and the Winter Soldier, w którym wystąpią Anthony Mackie, Sebastian Stan i Daniel Brühl. Serial będzie nawiązywał do Kapitana Ameryki. Serial ma zadebiutować jesienią 2020 roku.

Na wiosnę 2021 r. Zaplanowano także Loki z Tomem Hiddlestonem. Aktor potwierdził na panelu, że serial będzie zawierał wersję Lokiego z pierwszego filmu Avengers z 2012 roku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024