Silesion.PL

serwis informacyjny

Relacja z trybun podczas meczu Rosja – Chorwacja

Rosja i Chorwacja stoczyły bój o półfinał Mistrzostw Świata.

 

Rozstrzygnięcie przyszło dopiero w rzutach karnych, ale zobaczcie, jakie były reakcje stadionu! Rosyjscy kibice świetnie się bawili, a Footroll i LachuHQ, czyli specjalni wysłannicy zakładów bukmacherskich Fortuna, razem z nimi!

Podczas meczu na trybunach zdecydowaną przewagę mieli Rosjanie. Szał radości zapanował po efektownym strzale Denisa Czeryszewa w 31. minucie, jednak prawdziwa euforia zapanowała w dogrywce, kiedy Mario Fernendes najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego i głową skierował piłkę do bramki Chorwatów. Gospodarze zamilkli na stadionie tylko na chwilę; po golu Ivana Rakitića, decydującym o awansie do półfinału w serii rzutów karnych. Na trybunach Chorwaci świętowali, a Rosjanie pocieszali swoich piłkarzy i dziękowali im za emocje na tym mundialu.

 

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author