Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakład bez ryzyka na inauguracyjny mecz forBET Włókniarz – Stal Gorzów!

W piątek, 5 kwietnia po zimowej przerwie wracają emocje związane z najlepszą żużlową ligą na świecie, czyli PGE Ekstraligą.

Tego dnia żużlowe motocykle zawarczą m.in. w Częstochowie, gdzie forBET Włókniarz podejmie zespół truly.work Stal Gorzów. Dla wszystkich sympatyków „czarnego sportu” przygotowaliśmy specjalną promocję, gdzie bez ryzyka możecie zagrać na dowolny zakład z oferty na mecz w Częstochowie!

Tradycyjnie, sponsor tytularny częstochowskiego Włókniarza dla wszystkich sympatyków żużla przygotował bogatą ofertę zakładów, z której dodatkowo będziecie mogli skorzystać bez ryzyka! Warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie kuponu za stawkę dokładnie 99 PLN z minimum 4 zdarzeniami, w tym zakładem z oferty na mecz forBET Włókniarz Częstochowa – truly work Stal Gorzów, a przypadku, gdy nie wejdzie Ci zakład z oferty na mecz, zwracamy całą stawkę. Gdy nie wejdą dwa zdarzenia, w tym jedno z oferty na mecz forBET Włókniarz Częstochowa – truly.work Stal Gorzów – zwracamy 50% stawki na konto bonusowe.

Dodatkowo, w piątek od godziny 12:00 będziecie mogli grać bez marży na zakłady związane z inauguracyjną kolejką żużlowej Ekstraligi. Dzięki temu w forBET otrzymacie najwyższe kursy na żużlową elitę!

Zasady promocji:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja obowiązuje od godz. 13:00 dnia 04.04.2019 do 05.04.2019, do godziny 20:30.

3. Kupon musi zostać rozliczony do niedzieli 07.04.19, do godz. 23:59.

4. Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 99 PLN.

5. Na kuponie muszą znajdować się min. 4 zdarzenia. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.

6. Jednym ze zdarzeń musi być zdarzenie z oferty meczu forBET Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów.

7. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany tylko w przypadku, gdy jedynym przegranym zdarzeniem na kuponie będzie zdarzenie z oferty meczu forBET Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów.

8. Bonus w wysokości połowy stawki zostanie przyznany w przypadku, gdy na kuponie będą przegrane dwa zdarzenia- w tym jedno z oferty meczu forBET Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów.

9. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

11. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego kuponu kwalifikującego się do promocji.

12. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

13. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

14. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 08.04.19, do godz. 16:00.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024