Silesion.PL

serwis informacyjny

Zagraj zwycięstwo Polski 3:0 BEZ RYZYKA!

Przed nami półfinałowe starcie Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Kolejnym rywalem Polaków będzie reprezentacja Słowenii, która dość niespodziewanie wyeliminowała z turnieju jednego z faworytów – Rosję.
Bez wątpienia jesteśmy faworytem w tym meczu, ale czy i w tym meczu, tak jak w sześciu ostatnich wygramy 3:0?

Z tej okazji zakłady bukmacherskie forBET przygotowały promocję, w której wystarczy zagrać kupon SINGIEL za 89 lub 299 PLN, na którym znajduje się przedmeczowy typ na dokładny wynik 3:0 w meczu Polska – Słowenia. Jeżeli Polska wygra takim wynikiem nie pozostaje nic innego tylko cieszyć się z wygranej, a jeżeli Słowenia „urwie” nam przynajmniej seta, to otrzymacie zwrot postawionej stawki w postaci bonusu! Graj, nie ryzykuj!

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 25.09.19, od godz. 10:00 do 26.09.19, do godz. 20:30.

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 89 PLN lub 299 PLN.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon SINGIEL, na którym znajduje się przedmeczowy TYP na dokładny wynik 3:0 w meczu Polska – Słowenia na Mistrzostwach Europy w siatkówce mężczyzn.

6. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany w przypadku gdy kupon będzie przegrany.

7. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

10. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w piątek 27.09.19 do godz. 16:00.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

12. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

13. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.  

14.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023