Silesion.PL

serwis informacyjny

Zagraj awans Legii bez ryzyka w forBET!

Legia Warszawa jest o krok od awansu do fazy grupowej Ligi Europy. Zwycięstwo lub bramkowy remis w Glasgow otwierają wicemistrzom Polski bramy europejskich pucharów. Zadanie trudne, ale my wierzymy, że awans jest w zasięgu Wojskowych!

Z tej okazji bukmacher forBET przygotował promocje, w której wystarczy zagrać kupon singiel na awans Legii za 119 PLN lub 249 PLN. Jeżeli pójdzie coś nie tak i Legia nie awansuje, to otrzymacie zwrot stawki w postaci bonusu. Graj BEZ RYZYKA!

Zasady promocji:

 1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
 2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
 3. Promocja obowiązuje od 28.08.19, od godz. 11:00 do 29.08.19, do godz. 20:45.
 4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 119 PLN lub 249 PLN.
 5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon SINGIEL, na którym znajduje się przedmeczowy TYP na awans Legii Warszawa w meczu z Rangers F.C.
 6. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO gdy kupon będzie przegrany.
 7. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.
 8. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.
 9. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
 10. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w piątek 30.08.19 do godz. 16:00
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

12.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author