Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto wystąpi w przerwie Super Bowl LIV 2020?

Super Bowl LIV zostanie rozegrany w Miami na Florydzie w 2020 roku. Finały Super Bowl gra się zazwyczaj w pierwszą niedzielę lutego każdego roku. W 2020 r. będzie to niedziela, 2 lutego.

Pierwsze informacje, kto zagra w przerwie “Super Bowl”, mówiły o Maroon 5 we wrześniu 2018 r. W ostatnich miesiącach fani złożyli petycję, aby to Pitbull – raper pochodzący z Miami był jedną z gwiazd podczas przerwy finału futbolu amerykańskiego. Wśród artystów, którzy są brani pod uwagę znajdziemy także Flo Rida z Florydy obok rapera z Drake’a z Toronto.

Kto wystąpi jako główna gwiazda w czasie przerwy podczas Super Bowl LIV? (zakłady dostępne na stronie BETFAN)

 • Jennifer Lopez
  – kurs 1.35
 • Pit Bull
  – kurs 5
 • Ariana Grande
  – kurs 6
 • Flo Rida
  – kurs 12
 • Drake
  – kurs 12
 • Luke Bryan
  – kurs 15
 • Taylor Swift
  – kurs 15
 • Christina Aguilera
  – kurs 15

“Super Bowl” od zawsze jest traktowane jako amerykańskie święto narodowe. Wówczas cała Ameryka zbiera się przed telewizorami, żeby zobaczyć finał rozgrywek NFL, a reklamodawcy… A reklamodawcy zacierają ręce. Dlatego też równie istotne jak przebieg spotkania jest to, co będzie się działo w przerwie transmisji, a tam możemy również uświadczyć show jednej z gwiazd estrady.

Według amerykańskich specjalistów ds. mediów, najwieksze szanse maja w kolejności:

 1. Pitbull
 2. Flo Rida
 3. Drake
 4. Florida Georgia Line
 5. Ariana Grande
 6. Justin Bieber
 7. Jason Derulo
 8. Metallica
 9. Luke Bryan
 10. Ed Sheeran
 11. Snoop Dogg
 12. Backstreet Boys

3000 złotych za friko! Niemożliwe? W słowniku bukmachera BETFAN nie ma takiego słowa. To tylko początek! Ciekawi co dalej? Nic prostszego – OTWÓRZ DARMOWE KONTO. Zajmie to mniej niż minutę! Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a BETFAN po prostu powiększy Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023