Silesion.PL

serwis informacyjny

Radar365: Liga Mistrzów, here we go again! Zwrot w Betfan 300 PLN

Ah shit, here we go again! Wczoraj poznaliśmy kolejne zespoły, które awansowały do fazy grupowej Ligi Mistrzów, a dziś dowiemy się jak finalnie będzie wyglądał skład drużyn w tych rozgrywkach. I z tej właśnie okazji zakłady bukmacherskie BETFAN mają dla Was specjalną promocję w ramach Radaru365!

Zagrajcie za 499 zł na 3 mecze eliminacji do Ligi Mistrzów bez żadnych podpórek itp. (tylko 1X2). Jeżeli nie traficie z typami, to nic takiego się stanie, gdyż bukmacher gwarantuje zwrot o równowartości 300 zł.

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 28.08
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 499 złotych
  3. Kupon (AKO) musi zawierać typy 1×2 na trzy dzisiejsze mecze eliminacji Ligi Mistrzów. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone w dniu 28.08, do 23:59.
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma bonus. Bonus wyniesie 30 zł – równowartość 300 złotych (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli wszystkie spotkania nie są rozliczone.
  7. Bonus zostanie dopisany w czwartek, 29.08
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023