Silesion.PL

serwis informacyjny

Za tydzień rozpoczynają się 90. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym

Juz za chwile 90. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stolowym

Juz za chwile 90. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stolowym

W dniach 24-26 marca 2023 roku w Płockiej Orlen Arenie odbędą się 91. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. W turnieju weźmie udział 96 najlepszych zawodników i zawodniczek kraju, w tym czołowi gracze, tacy jak Jakub Dyjas i Miłosz Redzimski.

Zapowiada się, że ci dwaj gracze spotkają się ze sobą już na wczesnym etapie rozgrywek. Młodszy z nich, 16-letni Redzimski, wyznał, że spodziewa się trudnego meczu. Innym młodym zawodnikom, którzy notują dobre wyniki w turniejach seniorskich, także nie brakuje ambicji. 17-letni Mateusz Zalewski z ZKS Zielona Góra uważa, że ma szansę na zdobycie medalu, jeśli zagra na swoim najwyższym poziomie. Zawodnik ten już wygrał jeden seniorski turniej cyklu Grand Prix Polski w tym sezonie. Warto zaznaczyć, że Płock to dla niektórych graczy nowe miejsce, a taki jest przypadek 19-letniego Jana Kowalskiego, który mówi, że mimo pochodzenia z województwa mazowieckiego, nigdy nie miał okazji wystąpić w Płocku ani w okolicach.

Polski Związek Tenisa Stołowego zaprasza wszystkich miłośników sportu do Płocka.


WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY!

Relacja LIVE z finałów w niedzielę 26 marca dostępna będzie w telewizji TVP Sport.

Wszystkie dni turnieju będą transmitowane będą on-line, informacje dostępne na stronie internetowej: www.pzts.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024