Silesion.PL

serwis informacyjny

YouTube anuluje Rewind 2020

Po raz pierwszy Youtube Rewind został odwołany od czasu jego rozpoczęcia w 2010 roku. YouTube Rewind to coroczny hołd dla twórców, trendów i momentów, które zdefiniowały platformę YT.

Firma wydała oświadczenie, w którym przyznała, że ​​„rok 2020 był inny”, dodając, że „nie czuje się dobrze, aby kontynuować, jakby nie było”. To pierwszy raz, kiedy Rewind się nie wydarzy od czasu, gdy YouTube rozpoczął coroczne obchody w 2010 roku. Chociaż Rewind stał się w ostatnich latach czymś w rodzaju żartu dla społeczności twórców – stał się najbardziej nielubianym filmem wszechczasów w 2018 roku – wciąż jest podstawa kultury YouTube.

„Wiemy, że tak wiele dobra, które wydarzyło się w 2020 roku, zostało stworzone przez was wszystkich” – czytamy w oświadczeniu YouTube. „Znalazłeś sposoby, aby podnieść ludzi, pomóc im radzić sobie i rozśmieszyć. Naprawdę poprawiłeś trudny rok ”.

Podczas gdy wiele osób utknęło w domu z powodu pandemii, YouTube odnotował wzrost wykorzystania, ponieważ więcej osób spędzało czas na strumieniowaniu wideo online. Pod koniec marca liczba wyświetleń filmów, które skupiały się wokół stylizowanych treści (przygotuj się ze mną, ćwicz ze mną, ucz się ze mną), odnotowała ogromny wzrost oglądalności. Transmisje na żywo pojawiały się również na YouTube, a także na innych platformach, takich jak Twitch i Facebook.

YouTube nie powiedział, czy Rewind powróci w 2021 roku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024