Silesion.PL

serwis informacyjny

Clout MMA: oglądaj za damo walkę Sosnowski vs Super Mario i Ludwiczek w Fortuna TV

Kolejna gala CLOUTMMA już w najbliższą sobotę. Gdzie obejrzeć walkę pomiędzy Albertem Sosnowskim a Super Mario i Ludwiczkiem? Odpowiedź jest prosta – w Fortuna TV! Jako główny sponsor tego wydarzenia Fortuna przygotowała coś wyjątkowego! Wystarczy, że w ciągu ostatnich 7 dni postawiłeś dowolny kupon za min. 2 zł, a walkę obejrzysz w naszym playerze LIVE!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich  efortuna.pl? Załóż konto z  kodem  rejestracyjnym  MMM300  klikając  TUTAJ  i  odbierz darmowe 20.00 PLN  w postaci freebeta +  3 x zakład bez ryzyka  każdy po  100 zł+10 PLN  za pierwszą wpłatę

CLOUTMMA 5

Kolejna gala CLOUTMMA odbędzie się 8 czerwca. Na gali CLOUTMMA 5 w Katowicach możemy spodziewać się aż 12 walk! W evencie wieczoru Adam “AJ” Josef zawalczy z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem. Poza nimi w ringu zobaczymy takie osobistości, jak Jakub Rzeźniczak czy Marianna Schreiber. Szykują się naprawdę ogromne emocje!

Kiedy odbędzie się gala CLOUMMA 5

Start karty wstępnej gali CLOUTMMA 5 będzie miał miejsce ok. godz.20:00.

Gdzie odbędzie się gala?

Gala CLOUTMMA 5 odbędzie sie w katowickim Spodku.

20 złotych bez depozytu za samą rejestrację w Fortunie? Brzmi nieźle, co? Pewnie myślisz, gdzie w tym wszystkim jest haczyk? Odpowiedź brzmi: NIE MA! W Fortunie każdy nowy gracz otrzymuje 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację. Sprawdź jak skorzystać z oferty. 

Kto może odebrać 20 PLN bez depozytu?

Darmowy bonus 20 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie może otrzymać każdy gracz, który  zarejestruje  nowe konto z  kodem MMM300  i dokona weryfikacji danych osobowych, poprzez pełną rejestrację.

Jak oglądać transmisje na żywo w FORTUNA TV? 

Kiedy pytają nas, jak oglądać FORTUNA TV? Odpowiadamy to proste. Poniżej w kilku krokach przedstawimy Wam jak oglądać transmisje na żywo z najlepszych lig w FORTUNA TV. Wejdź na stronę bukmachera Fortuna (efortuna.pl), zaloguj się i kliknij zakładkę  „Zakłady Live” na górze ekranu.

Na stronie z zakładami live zaznacz “Tylko transmisje” a pojawią się wszystkie rozgrywki, które w tym momencie są emitowane w FORTUNA TV. Przy wybranym przez siebie zdarzeniu znajdziesz ikonkę “Play.” Po kliknięciu w nią, po prawej stronie ekranu, wyświetli się transmisja na żywo z danego meczu. Co więcej, możesz na bieżąco typować live. Oglądasz i obstawiasz jednocześnie, czyż typowanie kiedykolwiek było lepsze?

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Kliknij i zarejestruj się w mniej niż minutę, by odebrać bonus 20 zł na start. 

FORTUNA  online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024