Silesion.PL

serwis informacyjny

Yanosik GTm – nowe urządzenie z jeszcze większym wsparciem dla kierowców

Yanosik GTm nowe urzadzenie z jeszcze wiekszym wsparciem dla kierowcow

Yanosik GTm nowe urzadzenie z jeszcze wiekszym wsparciem dla kierowcow

Twórcy polskiego systemu dla kierowców nie spoczywają na laurach. Właśnie wprowadzili nowe urządzenie, które oferuje wsparcie kierowcom w trasie. Yanosik GTm obsługuje się dotykowo, a jego kompaktowy rozmiar nie ogranicza widoczności. Sprawdźcie, czym wyróżnia się nowy sprzęt od Yanosika.

Kierowcy potrzebują jeszcze większego wsparcia

W dobie nowego taryfikatora mandatów, zaostrzonych przepisów ruchu drogowego oraz widma podwyższonej liczby punktów karnych i stawek ubezpieczenia OC, polscy kierowcy potrzebują jeszcze większego wsparcia na trasie.

Yanosik wychodzi naprzeciw potrzebom zmotoryzowanych i wprowadza na rynek nowy produkt – Yanosik GTm.

Nasze nowe urządzenie w rodzinie Yanosika to kolejna forma wsparcia bezpieczeństwa kierowców na polskich drogach. Urządzenie jest kompaktowe, obsługuje się je dotykowo, a informacje o remontach, korkach, fotoradarach oraz wypadkach na trasie są dostarczane kierowcom na bieżąco. Naszym celem było wprowadzenie nowoczesnego produktu, który nie tylko spełni oczekiwania kierowców względem otrzymywania informacji o zdarzeniach na trasie, ale również będzie wygodne w obsłudze dla każdego kierowcy – komentuje Julia Langa, Yanosik

Co potrafi nowe urządzenie Yanosika?

Interfejs został zaprojektowany w taki sposób, by można było uzyskać wszystkie informacje w dogodnej formie. Obsługa Yanosik GTm jest bardzo intuicyjna – panel urządzenia jest dotykowy, co pozwala na używanie sprzętu dosłownie jednym palcem.

Niesamowicie wytrzymała bateria oraz wydajny procesor umożliwiają pracę bez komplikacji, nawet przy niższym zużyciu energii, co docenią zwłaszcza kierowcy wyjeżdżający w długie trasy.

Docierają do nas głosy zmotoryzowanych, iż wiele konkurencyjnych rozwiązań wpływa na pracę urządzeń nawigujących w trasie. Naszym celem było udostępnienie takiego produktu, który będzie wspierał kierowców, nawet na bardzo długich trasach, a jego bateria będzie wytrzymała. Dodatkową zaletą jest wstrząsoodporne wykonanie, które chroni urządzenie przed upadkiem i uszkodzeniami – mówi Julia Langa, Yanosik

Nowe urządzenie Yanosika oferuje użytkownikom dostęp do bieżących informacji o trasie, ale też wiedzę o stylu jazdy kierowcy i tym samym dostęp do atrakcyjnej oferty ubezpieczenia. Dodatkowym plusem jest wyświetlanie eko wskazówek dla kierowcy, co pozwala na zredukowanie spalania i zaoszczędzenie na potencjalnych naprawach eksploatacyjnych.

Zainteresowanie Yanosikiem jeszcze mocniej wzrosło w dobie kryzysu

W dobie kryzysu z dostępnością mikrochipów, nowe urządzenie może zrewolucjonizować rynek. Twórcy Yanosika również musieli stawić czoła tymczasowym brakom dostępnych urządzeń marki, które wynikały z globalnych problemów w dostawach i produkcji niezbędnych podzespołów. Jeszcze w grudniu tego roku twórcy popularnego polskiego systemu dla kierowców musieli ograniczyć sprzedaż urządzeń per osoba, ze względu na ogromne zainteresowanie.

Z komunikatorów Yanosik korzysta ponad 2 mln użytkowników miesięcznie. Do systemu trafiają nowe zgłoszenia co 2 sekundy. W obecnym czasie, w którym kierowcom nie jest lekko na trasach i ich czujność musi być bardzo wzmożona, to ogromne wsparcie. Twórcy stawiają na bezpieczeństwo kierowców, dzięki przekazywaniu im informacji o trasie, co umożliwia wcześniejsze zaplanowanie manewrów oraz zmniejszenie ryzyka popełnienia błędu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024