Silesion.PL

serwis informacyjny

F1: Kto wygra GP Wielkiej Brytanii? Boost w Betfan na zwycięzcę!

1200x628 F1 Boost

1200x628 F1 Boost

Już w niedzielę kierowcy F1 zmierzą się w wyścigu na torze Silverstone. Czy będzie to zarazem trzeci triumf Maxa Verstappena z rzędu? Klienci BETFAN mogą sami wytypować, kto zwycięży i zgarnąć nawet 220 zł na konto główne za zaledwie 5 zł stawki!

Czy Max Verstappen zatriumfuje w trzęcim z rzędu wyścigu? A może tym razem na najwyższym stopniu podium stanie ktoś inny? Dla nowych graczy BETFAN ma specjalną ofertę – możliwość postawienia na zwycięstwo Verstappena lub innego kierowcy po kursie 50.0! Wybór należy do Ciebie!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł
  3. Następnie zagraj TUTAJ zakład na zwycięstwo Maxa Verstappena (50.0) lub dowolnego innego kierowcy (również 50.0)!
  4. Jeżeli trafisz, wygrana trafi na KONTO GŁÓWNE!
  5. Dodatkowo otrzymasz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author