Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyniki losowania grup Ligi Narodów. Polska zagra z Holandią, Belgią i Walią w IV grupie ligi A

W czwartek 16 grudnia 2021 r. odbyło się losowanie grup Ligi Narodów sezonu 2022/2023. Grupowymi rywalami reprezentacji Polski będzie Holandia, Walia i Belgia w grupie czwartej ligi A.

Terminarz: Polska w Lidze Narodow 2022 2023 fot.Łączy Nas Piłka

Wyniki losowania Ligi Narodów 2022/23:

Dywizja A:

  • Grupa A1: Francja, Dania, Chorwacja, Austria.
  • Grupa A2: Hiszpania, Portugalia, Szwajcaria, Czechy.
  • Grupa A3: Włochy, Niemcy, Anglia, Węgry.
  • Grupa A4: Belgia, Holandia, Polska, Walia.

Dywizja B:

  • Grupa B1: Ukraina, Szkocja, Irlandia, Armenia.
  • Grupa B2: Islandia, Rosja, Izrael, Albania.
  • Grupa B3: Bośnia i Hercegowina, Finlandia, Rumunia, Czarnogóra.
  • Grupa B4: Szwecja, Norwegia, Serbia, Słowenia.

Dywizja C:

  • Grupa C1: Turcja, Luksemburg, Litwa, Wyspy Owcze.
  • Grupa C2: Irlandia Północna, Grecja, Kosowa, Cypr/Estonia (zwycięzca).
  • Grupa C3: Słowacja, Białoruś, Azerbejdżan, Kazachstan/Estonia (zwycięzca).
  • Grupa C4: Bułgaria, Macedonia Północna, Gruzja, Gibraltar.

Dywizja D:

  • Grupa D1: Liechtenstein, Kazachstan/Mołdawia (przegrany), Andora, Łotwa.
  • Grupa D2: Malta, Cypr/Estonia (przegrany), San Marino

Terminarz Ligi Narodów 2022/2023:

  • 1. kolejka: 2-4.06.2022
  • 2. kolejka: 5-8.06.2022
  • 3. kolejka: 8-11.06.2022
  • 4. kolejka: 12-14.06.2022
  • 5. kolejka: 22-24.09.2022
  • 6. kolejka: 25-27.09.2022
  • Turniej finałowy: 14-18.06.2023

Grupa 1 ligi D

  • Liechtenstein
  • Kazachstan / Mołdawia
  • Andora
  • Łotwa

Grupa 2 ligi D

  • Malta
  • Cypr/Estonia
  • San Marino

Grupa 1 ligi C

  • Turcja
  • Luksemburg
  • Litwa
  • Wyspy Owcze

Grupa 2 ligi C

  • Irlandia Północna
  • Grecja
  • Kosowo
  • Cypr/Estonia

Grupa 3 ligi C

  • Słowacja
  • Białoruś
  • Azerbejdżan
  • Kazachstan/Mołdawia

Grupa 4 ligi C

  • Bułgaria
  • Macedonia Północna
  • Gruzja
  • Gibraltar

Grupa 1 ligi B

  • Ukraina
  • Szkocja
  • Irlandia
  • Armenia

Grupa 2 ligi B

  • Islandia
  • Rosja
  • Izrael
  • Albania

Grupa 3 ligi B

  • Bośnia i Hercegowina
  • Finlandia
  • Rumunia
  • Czarnogóra

Grupa 4 ligi B

  • Szwecja
  • Norwegia
  • Serbia
  • Słowenia

Grupa 1 ligi A

  • Francja
  • Dania
  • Chorwacja
  • Austria

Grupa 2 ligi A

  • Hiszpania
  • Portugalia
  • Szwajcaria
  • Czechy

Grupa 3 ligi A

  • Włochy
  • Niemcy
  • Anglia
  • Węgry

Grupa 4 ligi A

  • Belgia
  • Holandia
  • Polska
  • Walia

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).