Silesion.PL

serwis informacyjny

Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 100 000 zł w Betfan

Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 100 000 zl w Betfan

Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 100 000 zl w Betfan

Na najbliższy PRZEDŚWIĄTECZNY weekend zaplanowana została ostatnia w 2021 roku kolejka Ekstraklasy. BETFAN postanowił uczcić tę okazję powrotem kultowej oferty – Nie Traf Ekstraklasy. Zasady są bardzo proste: gracze muszą obstawić każdy mecz 19. serii spotkań i NIE wytypować poprawnie żadnego z nich. Na wszystkich, którym ta sztuka się powiedzie, czeka gruba suma do podziału – 100 000 zł.

Dokładna stawka kuponu musi wynieść 19 zł. Wydarzenia nie mogą być zaczerpnięte z oferty głównej. Promocja czeka na graczy BETFAN, czyli legalnego w Polsce bukmachera pod TYM linkiem

Ta przewrotna zabawa spotykała się w pierwszych edycjach z niezwykle ciepłym przyjęciem użytkowników BETFAN. Tym razem powinno być podobnie, wszakże warunki są zbliżone do tamtych! Wiemy, że niełatwo jest poprawnie obstawiać naszą Ekstraklasę, więc BETFAN daje wyjątkową szansę zgarnięcia kasy za wytypowanie jej całkowicie błędnie! Jeżeli wśród typerów znajdzie się pechowiec, któremu wejdzie 1 z 9 spotkań, otrzyma freebet w wysokości zainwestowanych 19 zł.

Przypominamy, że uroku tej zabawie dodaje to, że typując na opak, można przypadkowo trafić wszystko. Kilku uczestnikom udałoby się w ten sposób zgarnąć w przeszłości świetną kwotę, gdyby przed dwoma ostatnimi meczami nie zdecydowali się na Cash Out.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author