Silesion.PL

serwis informacyjny

Globo Esporte: Flamengo zainteresowane zatrudnieniem Paulo Sousy w roli trenera

Flamengo zainteresowane zatrudnieniem Paulo Sousa w roli trenera

Flamengo zainteresowane zatrudnieniem Paulo Sousa w roli trenera

Według Globo Esporte selekcjoner reprezentacji Polski ma zaplanowane spotkanie w sobotę w Lizbonie, gdzie spotka się z wiceprezesem Flamengo Marcosem Brazem i dyrektorem wykonawczym Flamengo Bruno Spindelem. Paulo Sousa jest jednym z kandydatów do zastąpienie Renato Gaúcho na stanowisku trenera brazylijskiego Flamengo.

Renato Gaúcho w lipcu 2021 roku został nowym szkoleniowcem Flamengo. Z brazylijskim klubem podpisał kontrakt do końca 2021 roku.

Tydzień temu argentyński portal „Mais Futebol” poinformował o zainteresowaniu Paulo Sousą przez Boca Juniors.

screen: Mais Futebol
screen: Mais Futebol

Paulo Sousa selekcjonerem reprezentacji Polski jest od stycznia tego roku. Prowadził ją w mistrzostwach Europy, a także fazie grupowej eliminacji mistrzostw świata.

Reprezentacja Polski w marcu 2022 roku zmierzy się z Rosją w meczu półfinałowym baraży o mistrzostwa świata w Katarze. W przypadku wygranej zagrają na własnym terenie ze zwycięzcą starcia Szwecja – Czechy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024