Silesion.PL

serwis informacyjny

Współpraca Wisły Płock z Better Way

Na początku września Marek Brzozowski objął funkcję dyrektora ds. szkolenia młodzieży w Wiśle Płock. Kolejnym krokiem wykonanym z myślą o przyszłości młodych zawodników jest nawiązanie współpracy z firmą Better Way w kwestii przygotowania motorycznego dla adeptów piłki nożnej. Celem naszych wspólnych działań jest profesjonalizacja działań klubowej akademii.

– Mamy nadzieję, że nasze wspólnie podjęte działania przyniosą dużo dobrego dla płockiej piłki nożnej, dla dzieci i młodzieży z akademii Wisły Płock. Przede wszystkim będziemy chcieli wprowadzać elementy, których do tej pory zawodnicy nie mieli w swoich treningach. Będziemy zwracali uwagę na profilaktykę, na ich jakość ruchu, na przygotownie ich do wymagań sportu, jakim jest piłka nożna. Będziemy również dążyli do tego, aby zawodnicy byli przygotowani do treningu z zespołami seniorskimi – mówi trener Michał Naulewicz, współtwórca Better Way. 

Zrobiliśmy ważny krok w kierunku rozwoju akademii Wisły Płock. Podpisaliśmy umowę na planowanie procesu szkoleniowego pod kątem motorycznym z firmą Better Way. Jest to ważny element w szkoleniu młodych piłkarzy, w profesjonalnej piłce staje się coraz bardziej kluczowy. Chcemy, żeby również nasza akademia pod tym kątem wyglądała bardzo profesjonalnie – powiedział Marek Brzozowski, dyrektor ds. szkolenia młodzieży w Wiśle Płock i trener drugiego zespołu Nafciarzy. 

Profesjonalizacja działań klubowej akademii to coś, od czego musimy rozpocząć ten długotrwały proces poprawy szkolenia młodzieży. Tak jak powiedział dyrektor Marek Brzozowski nawiązanie współpracy z firmą Better Way to ważny krok w kierunku rozwoju akademii Wisły Płock i na pewno krok, który musieliśmy wykonać z myślą o przyszłości młodych płockich piłkarzy – dodał Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Better Way to grupa doświadczonych i energetycznych trenerów, pasjonatów, pedagogów. Od 2014 roku specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym. Przez ten czas pracowali z najlepszymi akademiami piłkarskimi w Polsce, młodzieżowymi reprezentacjami Polski oraz profesjonalnymi zagranicznymi zespołami seniorskimi. Zdobywali doświadczenie trenerskie, szkoląc się i pracując w Polsce, jak i za granicą. Pomogli wielu zawodnikom osiągnąć poziom profesjonalny. Od teraz postarają się na wyższy poziom wnieść akademię Wisły Płock.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024