Silesion.PL

serwis informacyjny

Wisła Kraków zagra o awans na IEM Katowice 2021

Zespół Counter-Strike: Global Offensive Wisły All iN! Games Kraków zagra w Play-Inach do Intel Extreme Masters Katowice 2021. Wicemistrzowie ESL Mistrzostw Polski decyzją organizatorów przejęli prawo do gry w międzynarodowych Play-Inach po triumfatorach rozgrywek, Illuminar Gaming.

Po udanym sezonie zasadniczym w jesiennej edycji ESL Mistrzostwach Polski 2020 Wisła All iN! Games Kraków zapewniła sobie miejsce w fazie pucharowej rozgrywek. Ostatecznie, po niezwykle emocjonujących spotkaniach, zawodnicy Białej Gwiazdy uplasowali się na drugim stopniu podium, ulegając w wielkim finale Illuminar Gaming. Pierwsze miejsce w krajowych mistrzostwach gwarantowało grę w Play-Inach do IEM Katowice 2021, ale ze względu na to, że zwycięska drużyna zakończyła działalność wraz z końcem roku, prawo do miejsca w międzynarodowych rozgrywkach zostało przyznane właśnie zawodnikom Wisły All iN! Games Kraków.

To chyba pierwsza taka sytuacja w historii IEM Katowice, że wystąpi na niej organizacja ze 115-letnią tradycją. Jesteśmy z tego faktu niesamowicie dumni. Ogromnym zaszczytem i satysfakcją jest dla nas to, że ciężka praca zawodników oraz trenera została doceniona. Postaramy dać z siebie wszystko i nie zawieść oczekiwań kibiców” – mówi Mieszko Łabuz, menadżer ds. sprzedaży i esportu w Wiśle Kraków.

W rozgrywkach, które odbędą się 16-17 lutego, udział weźmie łącznie 16 zespołów ze światowej czołówki. Oprócz Wisły All iN! Games Kraków, w grze pojawią się również m.in. takie marki, jak Virtus.pro, Team Liquid, mousesports czy Cloud9. Awans na główne zawody wywalczy połowa stawki. Co ciekawe, w przypadku sukcesu Białej Gwiazdy w turnieju Play-In, będzie to pierwszy raz od 2018 roku, kiedy w rozgrywkach CS:GO zobaczymy polski zespół.

O Wiśle All iN! Games Kraków:

Esportowa sekcja Wisły Kraków została powołana do życia w październiku 2019 roku. W swoich strukturach organizacja posiada dywizję Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA. Sponsorem tytularnym drużyny jest marka All iN! Games, wydawca gier komputerowych z siedzibą w Krakowie. Sponsorami sekcji są LVBET oraz ACTINA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

2 thoughts on “Wisła Kraków zagra o awans na IEM Katowice 2021

Comments are closed.