Silesion.PL

serwis informacyjny

Wilfried Zaha odejdzie z Crystal Palace?

Wilfried Zaha niemal przez całą swoją karierę związany jest z Crystal Palace. Praktycznie w każdym oknie transferowym mówi się o tym, że powinien zmienić klub na lepszy. Czy podczas tego lata tak się faktycznie stanie?

PORADZIŁBY SOBIE W LEPSZYM KLUBIE?

Zaha jest wychowankiem Crystal Palace. Pierwszą profesjonalną umowę z tym klubem podpisał w 2009 roku. I jest w nim praktycznie bez przerwy. Miał co prawda krótką przerwę na grę w Manchesterze United i Cardiff City, ale zawsze najlepiej czuł się w ekipie „Orłów”.

Ma spory wpływ na grę Crystal Palace, ale prawdę mówiąc nigdy szczególnie nie wyróżniał się na tyle, by móc zawojować klub z TOP 6 Premier League. Jego najlepszy sezon to 2018/19, w którym strzelił dziesięć goli i zanotował tyle samo asyst. Jego zespół zajął wtedy dwunaste miejsce w lidze. W tym niedawno zakończonym cztery razy wpisał się na listę strzelców i pięć razy asystował, przez co „Orły” uplasowały się na czternastej lokacie.

WŚRÓD ZAINTERESOWANYCH SĄ EVERTON I ARSENAL

Jak wspomnieliśmy – regularnie mówi się o jego odejściu do lepszego klubu, ale często brakuje konkretów. Inna sprawa, że nie jesteśmy pewni, czy Zaha poradziłby sobie w lepszym klubie. A kto się nim interesuje? Wymienia się dwóch głównych kandydatów – Everton i Arsenal. W BETFAN możecie typować, czy jeden z tych klubów faktycznie ma szansę zakontraktować tego zawodnika. „The Toffees” według analityków legalnego polskiego bukmachera podpiszą z nim kontrakt na 17%, natomiast na 13% zostanie on nowym „Kanonierem”.

Ciekawą opcją jest też Newcastle, ale ta drużyna ma zdecydowanie mniejsze szanse procentowe na jego zatrudnienie. W letnim oknie transferowym „Sroki” na razie działają bez fajerwerków, ale niewykluczone, że to się niebawem zmieni. Wśród potencjalnych nowych klubów Zahy wymienia się także Tottenham, Leicester City, West Ham United, Wolverhampton oraz Leeds United, ale wątpimy, że reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej właśnie tam trafi.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024