Silesion.PL

serwis informacyjny

Wielkie kluby wracają na boiska. Na razie wirtualne. W BETFAN zobaczysz Messiego w akcji!

W czasach, gdy ludzie tęsknią za sportem, legalny polski bukmacher BETFAN oferuje rozrywkę, którą można połączyć z dreszczykiem emocji. Już dziś możecie na stronie tego bukmachera grać i śledzić transmisje symulacji meczów FIFA z La Liga, Premier League, Bundesligi i innych.

Brakuje Wam goli Lewandowskiego? A może tęsknicie za rajdami Messiego? Dziś możecie to podziwiać na mobilnej stronie legalnego polskiego bukmachera BETFAN. A jeżeli piłka nożna Was „nie kręci”, to możecie również śledzić transmisje esportowych wydarzeń, jak i rozgrywek tenisa stołowego SETKA CUP. Wszystkie je znajdziecie w zakładce LIVE na stronie BETFAN.

BETFAN wychodzi tym samym naprzeciw swoim Graczom, którzy w 80% korzystają z jego strony przez smartfony. Dlatego też na ten czas transmisje możecie śledzić na swoich telefonach.

Uważamy, że dobrze, iż powstają takie inicjatywy, gdyż wnoszą one o wiele więcej kolorów do naszej codzienności. 

Jest już jakiś progres. Do gry wróciły najważniejsze drużyny w Europie, na czele z Barceloną, Paris Saint-Germain czy Manchesterem United. Na razie jednak na wirtualnych boiskach.

Już o 16:55 wielki hit, bowiem Atletico Madryt zmierzy się ze wspomnianą „Dumą Katalonii”. Potem PSG zmierzy się z „Czerwonymi Diabłami”. Na te wszystkie mecze wielkich ekip  w Lidze Pro przygotowaliśmy naprawdę ciekawą ofertę. Do tego jest Bundesliga Home Challenge,  Premier League czy nawet Esports Champions League i Esports UEFA League

To co, na wirtualnej murawie PSG zrewanżuje się Manchesterowi, a Atletico pójdzie za ciosem i teraz pokona Barcelonę? I jak będzie w innych meczach? Już teraz możecie zagrać!

GospodarzeGoście1x2
Atletico Madryt (Ez1 Ez1D 11) Barcelona (Catalonia FC)2.553.552.40
PSG (Shemyakin Onze)Manchester Utd (Pele Warriors)3.603.751.86
Borussia Dortmund (Erne Embeli)Holstein Kiel (Cihat Korkmaz)3.603.601.86
Liverpool Fc (orlovsky1)Real Madrid (vrico)2.472.942.90
Fc Leverkusen (dangerdim77)Fc Porto (nikkitta)2.702.762.81
Hertha (Maximilian Mittelstadt)Freiburg (Nico Schlotterbeck)2.453.652.45
RB Lipsk (Nordi Mukiele)Werder Brema (Davie Selke)2.453.652.45

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author