Silesion.PL

serwis informacyjny

Wieczysta Kraków w ciekawych zakładach bukmacherskich

Wieczysta Kraków robi spore zamieszanie na rynku transferowym. Ich ruchy – jak na to, że grają w okręgówce – są naprawdę spektakularne. Nikt nie ukrywa, że celem są jak najszybsze awanse do wyższych klas rozgrywkowych.

Cele Wieczystej są jasne

Cel na następne trzy lata to wygrać wszystkie mecze – mówił na łamach weszlo.com Przemysław Cecherz, trener Wieczystej. To doskonale pokazuje, jakie są ambicje klubu stacjonującego w Krakowie. Z tego powodu kontraktowani są naprawdę konkretni piłkarze. Niedawno trafił tam Sławomir Peszko, kilka dni temu zakontraktowano Radosława Majewskiego, a już od dłuższego czasu grają tam Michał Miśkiewicz czy Bartosz Iwan.

To wszystko pokazuje, że plany naprawdę są ambitne. Zawodnicy nie odcinają tam kuponów, tylko prezentują swój najlepszy futbol. Dobrym przykładem jest wspomniany Peszko, który regularnie strzela i asystuje dla Wieczystej.

Zakłady dostepne na stronie BETFAN

  • Franciszek Smuda pierwszym trenerem Wieczystej Kraków do końca 2021 roku? – TAK – 35
  • Adam Nawałka pierwszym trenerem Wieczystej Kraków do końca 2021 roku? – TAK – 100

Wieczysta Kraków zakontraktuje kolejne gwiazdy?

Wieczysta staje się jednym z najbardziej medialnych klubów w Polsce. Dlatego zastanawiamy się, jak potoczą się dalsze losy tego klubu. Czy uda im się ściągnąć – wzorem Peszki i Majewskiego – byłego lub nawet obecnego reprezentanta Polski? Analitycy zakładów bukmacherskich BETFAN sądzą, że są na to spore szanse i stanie się tak na 58%.

Dodatkowo możecie typować, czy do końca roku Franciszek Smuda lub Adam Nawałka obejmą ten klub. Akurat w tym wypadku mówimy o czymś z kategorii science-fiction, choć nigdy nie wiadomo, jak potoczy się życie. Najciekawiej natomiast wygląda zakład dotyczący tego, czy w sezonie 2023/24 Wieczysta znajdzie się w drugiej lidze. Ma na to 18% szans.

Zakłady dostepne na stronie BETFAN

  • Czy Lionel Messi zostanie piłkarzem Wieczystej Kraków do końca 2021 roku? – TAK – 5000
  • Czy w sezonie 2023/24 Wieczysta Kraków zagra w 2. lidze? TAK – 5

Wieczysta Kraków to klub sportowy z osiedla Wieczysta założony w 1942 roku. Obecnie występujący w lidze okręgowej w grupie Kraków II. Właścicielem zespołu jest Wojciech Kwiecień, który w 2019 roku rozważał zostanie współwłaścicielem Wisły Kraków, a ostatecznie stał się jednym z ważniejszych sponsorów, który mocno pomagał zespołowi Wieczystej w 2019 i na początku 2020 roku.

Co zyskam, wpisując kod bonusowy LEGALNY100 w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author