Silesion.PL

serwis informacyjny

Więcej grasz, więcej masz w BETFAN – odbieraj 79 zł co tydzień

Wiecej grasz wiecej masz w BETFAN odbieraj 79 zl co tydzien

Wiecej grasz wiecej masz w BETFAN odbieraj 79 zl co tydzien

Im więcej dni, w których grasz, tym większa nagroda – nawet do 79 zł. Legalny bukmacher BETFAN nagradza już od trzeciego dnia aktywności w tygodniu. Nagrodę możesz otrzymać w każdy czwartek!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w akcji BETFAN?
Zasady promocji:

 1. Obstawiaj co tydzień pomiędzy czwartkiem a środą za kwotę 79 zł (kurs kuponu min. 2.0; kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.25).
 2. W każdy piątek otrzymasz darmowy zakład o wartości zależnej od liczby kuponów spełniających warunki promocji:
  – 3 dni kuponów: 10 zł freebetu
  – 4 dni kuponów: 15 zł freebetu
  – 5 dni kuponów: 20 zł freebetu
  – 6 dni kuponów: 25 zł freebetu
  – 7 dni kuponów: 79 zł freebetu!
 3. Freebetem grasz jak chcesz! 
 4. Nie musisz obstawiać codziennie, aby odebrać nagrodę. Jeśli pominąłeś jakiś dzień, kontynuuj grę w kolejnym, aby zdobyć wyższą kwotę freebetu.

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024