Silesion.PL

serwis informacyjny

Deszcz freebetów na El Clasico w BETFAN

Deszcz freebetow na El Clasico w BETFAN 2022

Deszcz freebetow na El Clasico w BETFAN 2022

W ten weekend oczy niemal wszystkich kibiców piłkarskich na całym świecie skierowane będą na jeden mecz. Ku zaskoczeniu nie chodzi o spotkanie Raków – Legia…ale o niedzielne El Clasico, na które legalny bukmacher BETFAN nie mógł nie przygotować jednej z ulubionych promocji graczy!

Stali klienci BETFANa z pewnością doskonale pamiętają promocję “deszcz freebetów”, która regularnie powraca przy co ciekawszych spotkaniach piłkarskich. Tym razem na tapet bierzemy El Clasico, którego na pewno nie zabraknie na kuponach graczy – u nas mogą zarobić więcej!

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

Zasady promocji “Deszcz freebetów na El Clasico”:

 1. Zagraj kupon za 89 zł z dowolnym zdarzeniem na mecz Real – Barcelona (min. kurs kuponu 3.0, min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.4; kupon musi być rozliczony do końca niedzieli).
 2. Zdobywaj freebety za niemal każde zdarzenie w meczu!

Lista zdarzeń, których nastąpienie powoduje wzrost kwoty freebetu:

 • za każdego gola płacimy 5 zł
 • za każdą żółtą kartkę płacimy 2 zł
 • za remis 0-0 płacimy 25 zł
 • za czerwoną kartkę płacimy 25 zł
 • jeśli strzelec gola zdejmie koszulkę celebrując go, płacimy 50 zł
 • jeśli ktoś strzeli gola z rzutu wolnego, płacimy 20 zł
 • jeśli hat-tricka strzeli Benzema, płacimy 100 zł
 • jeśli minimum dwa gole strzeli Ferran Torres, płacimy 50 zł
 • za remontadę po przerwie (łamaka) płacimy 20 zł
 • za manitę (wygrana jednej drużyny z 5 strzelonymi golami) płacimy 250 zł
 • za przestrzelonego karnego płacimy 50 zł
 • jeśli gola anuluje VAR, płacimy 10 zł

Przykład: jeżeli np. będzie 5 żółtych kartek (10 zł), będzie czerwona kartka (25 zł), Torres strzeli dwa gole (50 zł) i zdejmie koszulkę celebrując gola (50 zł) oraz w mecz będzie przestrzelony karny (50 zł) – otrzymasz 185 zł.

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024