Silesion.PL

serwis informacyjny

Weekend bez ryzyka w zakładach bukmacherskich PZBuk

Graj bez ryzyka

W ten weekend w PZBuk gramy bez ryzyka! Zasady są proste:

Wpłacasz co najmniej 100 zł i stawiasz zakład za dokładnie 100 zł. Jeżeli przegrasz, w poniedziałek PZBuk zwróci Ci Twoją stawkę!

Pamiętaj – Twój zakład musi być rozliczony podczas tego weekendu!

 1. Zapisz się
  Zapisz się do promocji podając nazwę użytkownika, której używasz na pzbuk.pl
 2. Dołącz do gry
  Zrób depozyt na min. 100 zł i postaw zakład za równe 100 zł
 3. Odbierz zwrot
  Jeżeli przegrasz – zwrócimy Ci Twoją stawkę w formie darmowego zakładu*

*Obowiązują warunki promocji

Regulamin promocji “Graj bez ryzyka”

 1. Organizatorem promocji “Graj bez ryzyka” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniach 6-7.04.2019.
 2. Kwota zwrotu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 100 zł. Gracz otrzymuje zwrot przegranej stawki w formie darmowego zakładu w dniu 8.04.2019 po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
 3. Aby skorzystać z promocji gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej, dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł i postawić zakład o wartości 100 zł. Inne kwoty zakładów nie będą brały udziału w promocji.
 4. Zwrot w formie darmowego zakładu zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 24h od zakończenia promocji, czyli do godziny 23:59 w dniu 8.04.2019
 5. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na kupon wielokrotny z kursem min. 2.0. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.
 6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zwrotu – użytkownik ma 3 dni na wykorzystanie zwrotu.
 7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku darmowy zakład dopisany do konta gracza zostaje unieważniony.
 8. Jeden gracz może skorzystać z oferty tylko jeden raz w ciągu danego weekendu.
 9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zwrotu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

 

 1. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zwrot i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 2. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024