Silesion.PL

serwis informacyjny

Wawel Truck odwiedzi Ustroń i Istebnę

Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie ruszyła w trasę po Polsce. Podczas zimowej trasy w styczniu i lutym pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. Już w najbliższy piątek 16 lutego pojawi się w Ustroniu, a w sobotę 17 lutego w Istebnej.

Spotkajmy się podczas zimowej trasy!

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający tę niezwykłą ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Zima z Wawel Truck w Beskidzie Śląskim

W najbliższy weekend interaktywny pojazd Wawel zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje:

  • 16 lutego pojawi się w Ustroniu, przy kolei linowej Czantoria przy ul. 3 Maja 130 w godzinach 10:00-16:00.
  • 17 lutego pojawi się w Istebnej 1345 przy szkole ZSP w godzinach 10:00-16:00.
  • 18 lutego pojawi się podczas 12 Narciarskiego Pucharu Reksia na stoku Siglany w Wiśle w godzinach 9:00-15:00.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024