Silesion.PL

serwis informacyjny

W piątek X Piknik i prezentacja GKS Bełchatów

Wyjątkowy czas, więc i wyjątkowa prezentacja. Po raz pierwszy finałowa część Pikniku Rodzinnego, czyli przedsezonowe spotkanie drużyny z kibicami, odbędzie się w gościnnych wnętrzach MCK PGE Gigantów Mocy. Poprzedzi ją zabawa dla najmłodszych na Placu Narutowicza. Wszystko jednak w skromniejszej formie i z ograniczeniami.

Pomimo trudności wynikających z reżimu sanitarnego, w najbliższy piątek zorganizowany zostanie jubileuszowy X Piknik Rodzinny połączony z prezentacją drużyny GKS Bełchatów. Będzie to okazja, by w innych okolicznościach niż tylko stadion, zobaczyć bełchatowskich piłkarzy, w szczególności tych nowych.

Na wydarzenie organizowane przez górniczy klub, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów “Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów zaprasza dzień przed pierwszym domowym meczem ligowym nowego sezonu z Miedzią Legnica, czyli 4 września. Pierwsza, piknikowa część rozpocznie się na Placu Narutowicza o godz. 16, natomiast prezentacja pierwszej drużyny i zespołu rezerw o godz. 19, ale już na scenie Sali Teatralno-Widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Plac Narutowicza będzie tego dnia tętnił energią “Brunatnych” oferując najmłodszym darmowe atrakcje jak wielkie “dmuchańce” czy boisko do piłki nożnej, gdzie mali gracze będą mogli spróbować swoich sił. A wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez DJ-a. Niestety z uwagi na bezpieczeństwo sanitarne nie będzie tym razem funkcjonował namiot Sektora Rodzinnego.

Punktem kulminacyjnym pikniku będzie tradycyjne wyjście na główną scenę pierwszej drużyny GKS Bełchatów poprzedzone prezentacją zespołu rezerw (tym razem trzeba było zrezygnować z prezentacji grup juniorskich i zapaśników). W ostatnich latach spotykali się przed sceną plenerową “Gigantów”, ale w tym roku, m.in. z uwagi na niepewną pogodę zobaczymy się z drużyną w tej wielkiej sali, w której świętowali 40-lecie klubu.

W “Gigantach” będzie mogło zasiąść ćwierć tysiąca osób, co drugie miejsce w rzędzie. Przed wejściem do sali kibice będą otrzymywać numerowane wejściówki, by nie przekroczyć dopuszczalnej liczby. Każdy z uczestników będzie zobowiązany do dezynfekcji dłoni oraz zakrycia ust i nosa. Z uwagi na fakt, że piłkarze i trenerzy są objęci izolacją, po zakończeniu prezentacji nie będzie możliwości kontaktu z giekaesiakami.

Jubileuszowa edycja pikniku będzie ponownie możliwa dzięki wsparciu Prezydent Miasta Bełchatowa. Partnerem wydarzenia jest MCK Bełchatów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024