Silesion.PL

serwis informacyjny

W piątek 13-go trafiona główna wygrana w Ekstra Pensji!

Nie ma to jak dobra informacja w piątek 13-go. Ktoś w Warszawie trafił główną wygraną w Ekstra Pensji!

Stacja metra Dworzec Wileński to bardzo ważny warszawski punkt komunikacyjny. Każdego dnia przemieszczają się tu tłumy pasażerów. Wśród nich jest jeden szczęśliwiec, który odwiedził niedawno punkt LOTTO na tej stacji metra. Kupił tu zakład Ekstra Pensji (chybił trafił). Jak się okazało, miał szczęście i wygrał wczoraj 5 000 złotych, które będą mu wypłacane każdego miesiąca aż przez 20 lat. Gratulujemy!

Ekstra Pensja, w którą od tego tygodnia można też zagrać online na stronie lotto.pl, to bardzo ciekawa gra. Wyróżnia ją to, że główna wygrana nie jest tu wypłacana jednorazowo, a właśnie w postaci comiesięcznych „pensji”, które zasilają konto gracza aż przez dwie dekady. Taka dodatkowa kwota wypłacana miesięcznie z pewnością pozwoli na swobodniejsze planowanie domowego budżetu.

To nie koniec dobrych wiadomości dla graczy Ekstra Pensji, zwłaszcza dla tych, którzy dają sobie szansę na wygraną także w Ekstra Premii. Właśnie taką możliwość wykorzystał gracz w Radomiu w punkcie przy ul. Katowickiej 17A, który do zakładów Ekstra Pensji dokupił Ekstra Premię i wygrał 100 000 zł wypłacane od razu.

Ekstra Pensja i Ekstra Premia nie zwlekają z prezentami i obdarowują swoich graczy już w przedświątecznym okresie. Warto o tym pamiętać planując świąteczne zakupy!

Przypominamy, że w Ekstra Pensji można też grać o wyższą miesięczną wypłatę, a w Ekstra Premii o kwotę wypłacaną od razu. Wystarczy zwiększyć stawkę za zawierany zakład. Do wyboru mamy grę o 10 000 zł, 15 000 zł, 20 000 zł, 25 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat w Ekstra Pensji nawet 1 000 000 zł wypłacany od razu!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024