Silesion.PL

serwis informacyjny

Druga najwyższa wygrana w historii Mini Lotto

Padły dwie główne wygrane w Ekstra Pensji i druga najwyższa w historii Mini Lotto

Miniony weekend należał do Ekstra Pensji i Mini Lotto. W piątek wieczorem padła pierwsza z weekendowych głównych wygranych w Ekstra Pensji (5 000 zł miesięcznie wypłacanych przez 20 lat), a w sobotę druga. Tego dnia odnotowano też drugą najwyższą wygraną w Mini Lotto, czyli 375 437,40 zł.

Oto szczegóły. Piątkowa główna wygrana w Ekstra Pensji padła w Katowicach. Wygraną w postaci 5 000 zł trafiającą miesięcznie przez dwie dekady na konto będzie się cieszyć ktoś, kto wstąpił do punktu LOTTO przy ul. Strzelców Bytomskich 2/1. Wygrana w tej samej wysokości padła też w Krośnie Odrzańskim w kolekturze przy ul. Kościuszki 2 (Żabka). W obu przypadkach nasi klienci zagrali na chybił trafił i dopłacili złotówkę, żeby wziąć też udział w losowaniu Ekstra Premii.

Na koniec bardzo dobra informacja dotycząca Mini Lotto. W sobotę odnotowano drugą najwyższą wygraną w historii tego produktu. Kwotę 375 437,40 zł wygrał ktoś, kto zagrał
w punkcie przy ul. Średzkiej 68 w Swarzędzu. Zakłady tej osoby nadal są w grze, zatem ma ona szanse na kolejne wygrane.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author