Silesion.PL

serwis informacyjny

Puchar Polski – mecz na szczycie w Kobierzycach

Kibice kobiecej piłki ręcznej w naszym kraju dostali przedświąteczny prezent w postaci meczów 1/16 Pucharu Polski. Na absolutny szlagier rozgrywek zapowiada się mecz w Kobierzycach, gdzie miejscowy KPR podejmie bardzo niewygodnego dla siebie rywala – EKS Start Elbląg.

Mając w pamięci wyniki spotkań PGNiG Superligi Kobiet można to spotkanie nazwać meczem na szczycie. Ktoś przedwcześnie odpadnie – ktoś będzie miał otwartą drogę, aby zajść w tych rozgrywkach bardzo daleko. Pozostałe pary tej rundy Pucharu Polski nie wywołują tylu emocji, gdyż spotykają się w nich zespoły pierwszoligowe z drużynami z Superligi i w tych meczach nietrudno wskazać faworyta.

W Kobierzycach takiego nie będzie, czekają za to spore emocje i chęć rewanżu podopiecznych Edyty Majdzińskiej za ligową porażkę z początku sezonu Superligi. Zapraszamy na to spotkanie w środę 18.12.2019 r. na godzinę 18.00. w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Dębowej 20 w Kobierzycach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024