Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betfan czeka bonus za gole w Premier League!

1200x628 Gole w PL

1200x628 Gole w PL

Najlepsza liga świata wraca do nas już jutro. Nowi klienci BETFAN będą mieli okazję odebrać obiecujący bonus na start, którego kwota będzie zależna od liczby bramek w pierwszej kolejce Premier League. Legalny bukmacher BETFAN oferuje nowym graczom, którzy zagrają za 25 zł, aż 10 zł za KAŻDEGO GOLA w 1. kolejce ligi angielskiej! Przykładowo, jeśli padnie 30 goli, gracz może zgarnąć 300 zł! W poprzednim sezonie na inaugurację Premier League zobaczyliśmy aż 34 trafienia!

Zasady promocji:

 1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600,
 2. Zagraj pierwszy kupon:
  – za dokładnie 25 zł
  – min. 3 zdarzenia
  – wszystkie zdarzenia tylko na Premier League
  – kurs łączny min. 3.0
 3. Otrzymasz bonus o wartości zależnej od liczby goli w pierwszej kolejce Premier League. Każde trafienie powiększa kwotę o 10 zł!
 4. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi (kupony AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.0, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30)

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024