Silesion.PL

serwis informacyjny

Najlepsza oferta na prezentację Lewego? Tylko w BETFAN!

1080x1080 Lewy Grappa Ice

1080x1080 Lewy Grappa Ice

Cała Polska w sierpniu będzie żyć poczynaniami Roberta Lewandowskiego. Już za tydzień będzie on miał okazję wystąpić w pierwszych oficjalnych spotkaniach, ale wcześniej przed nami jeszcze jedno ciekawe wydarzenie – prezentacja “Lewego”. Ile razy podbije piłkę? Jak duża liczba fanów przybędzie na Camp Nou? I w końcu – czy pobije “rekord” Pawła Brożka z prezentacji w Recreativo Huelva? 🙂 

Bukmacherzy legalnego bukmachera BETFAN wzbili się na wyżyny swojej kreatywności, czego efektem jest niezwykle okazała oferta na tę okazję! 

Czy prezentacja Lewandowskiego przebije przezentację Ronaldinho a na Camp Nou pojawi się więcej niż 25 000 widzów?

Czy prezentacja Lewandowskiego przebije przezentację Cristiano Ronaldo z Santiago Bernabeu a na Camp Nou pojawi się więcej niż 75 000 widzów?

Podczas prezentacji założy koszulkę klubową z numerem 9, 12 a może założy koszulkę klubową bez numeru? Te i inne zakłady znajdziecie na stronie BETFAN.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024