Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betcris ekskluzywny bonus powitalny 50% do 2500 PLN

W Betcris ekskluzywny bonus powitalny 50 procent do 2500 PLN

W Betcris ekskluzywny bonus powitalny 50 procent do 2500 PLN

W legalnych zakłdach bukmacherskich Betcris startuje druga dodatkową promocją dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem SILESION w czasie trwania promocji tj. do dnia 27.05 godz 23:59. Gracz, który w czasie trwania promocji dokona wpłaty min 2000 PLN otrzyma bonus 50% od swojego depozytu do maksymalnej kwoty 2500 PLN. Promocja ta łączy się z promocją powitalną Cashback i freebet.

Warunki obrotu środkami bonusowymi:

Środkami bonusowymi należy obrócić 3-krotnie poprzez zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) składających się z minimum trzech zdarzeń i kursem każdego zdarzenia na kuponie min 1.30. 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „EKSKLUZYWNY BONUS POWITALNY 50% DO 2500 PLN” obowiązujący od dnia 20.05.2022 r. od godz. 00:00 do dnia 27.05.2022 r. do godz. 23:59.

1. Organizatorem promocji „EKSKLUZYWNY BONUS POWITALNY” (zwana dalej „Promocją”) jest Betcris Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, KRS nr 0000748281, NIP 5482704652 (zwamy dalej „Betcris”).
2. Promocja „EKSKLUZYWNY BONUS POWITALNY” obowiązuje od dnia 20.05.2022 r. od godz. 12:00 do dnia 27.05.2022 r. do godz. 23:59.
3. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów Betcris, którzy dokonali pełnej rejestracji w trakcie trwania Promocji – otwarcia konta stałego. Promocja łączy się z dodatkowymi ofertami powitalnymi.
4. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji „EKSKLUZYWNY BONUS POWITALNY” jest:
a) dokonanie prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl do dnia 27.05.2022 r. do godz. 23:59 oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji;
b) po otwarciu Konta STAŁEGO, wpłacenie depozytu w kwocie nie mniejszej niż 2000 PLN.
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3 i 4, otrzymają bonus w wysokości 50% swojej pierwszej wpłaty do kwoty 2500 PLN dodawany jako środki do salda bonusowego.
6. Minimalna kwota wpłaty kwalifikująca do otrzymania bonusu to 2000 PLN.
7. Maksymalna kwota otrzymanego bonusu wynosi 2500 PLN.
8. Bonus zostanie przypisany do salda bonusowego. Środki z salda bonusowego należy obrócić trzykrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) składających się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.30.
9. Każdy depozyt aktywujący bonus na koncie gracza musi zostać co najmniej raz obrócony na dowolnym kuponie w zakładach sportowych. 
10. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji, co jest równoznaczne, że nie zaliczają się do obrotu bonusem.
11. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną przeniesione na saldo główne. W przypadku jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymaganego obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda bonusowego. Jeśli Uczestnik anuluje bonus przed ukończeniem pełnego wymaganego obrotu środki również zostaną usunięte z salda bonusowego.
12. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia uczestnika z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji, Ogólnymi Warunkami Promocji lub naruszeniem przez uczestnika Regulaminów Zakładów Wzajemnych Urządzanych przez Sieć Internet (zwany dalej „Regulaminem Zakładów”).
13. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. W przypadku stwierdzenie naruszenia powyższego postanowienia Warunków Szczegółowych Promocji Betcris będzie uprawniony do anulowania bonusów przyznanych wszystkim uczestnikom biorących udział w naruszeniu (np. korzystających z tego samego IP, adresu zamieszkania, urządzenia, itp.).
14. Betcris zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w dowolnym czasie trwania Promocji. Zmiany Warunków Szczegółowych Promocji obowiązują wszystkich uczestników Promocji od daty ich publikacji na stronie www.betcris.pl
15. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami niniejszych Warunków Szczegółowych Promocji.
16. W sprawach nieuregulowanych WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI opublikowane na stronie www.betrcis.pl oraz postanowienia Regulaminu Zakładów.

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024