Silesion.PL

serwis informacyjny

W Fortunie 2 gole przewagi to wygrany zakład bez względu na wynik końcowy!

W Fortunie 2 gole przewagi to wygrany zaklad bez wzgledu na wynik koncowy

W Fortunie 2 gole przewagi to wygrany zaklad bez wzgledu na wynik koncowy

Typerze, czy zdarzyło Ci się że ostatni mecz na kuponie nie wszedł mimo, że Twoja drużyna wygrywała dwiema bramkami? Takie coś potrafi podnieść ciśnienie. Z pewnością Twoje wkurzenie sięgało wtedy apogeum.

Spokojna głowa, od teraz nie będziesz musiał się już martwić i narzekać na prawie wygrany kupon. Zakłady sportowe FORTUNA rozliczają 2 gole przewagi lub zwycięstwo. 2 gole przewagi = zieloność i zwycięstwo. O co chodzi w nowej podgrze znajdziesz poniżej.

Rozliczamy 2 gole przewagi lub zwycięstwo! – na czym polega i jak działa nowa podgra?

Nowością, którą legalne zakłady bukmacherskie FORTUNA wprowadzają, jest zakład – “Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu“.

Wystarczy, że w ofercie przedmeczowej wybierzesz ten zakład (dostępny jest on tylko w dniu meczu) i jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna będzie prowadzić 2:0 zakład ten będzie wygrany bez względu na wynik końcowy!

Przykładowo, jeśli ktoś postawiłby nową podgrę na Villarreal w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów z Liverpoolem to mimo, iż Villarreal przegrał mecz to zakład będzie wygrany, gdyż zawodnicy z Hiszpanii prowadzili w trakcie meczu 2:0.

Dwie bramki przewagi wystarczą, by rozliczyć mecz jako wygrany. TAK MOŻNA GRAĆ!

Zakład “Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu” jest dostępny przy meczach:

  • Ligi Mistrzów
  • Ligi Europy
  • Ligi Konferencji Europy
  • Ekstraklasy
  • Premier League
  • Bundesligi
  • Ligue 1
  • La Ligi
  • Serie A

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023