Silesion.PL

serwis informacyjny

Unia Ciechanowiec walczy o Mistrzostwo Bekstraklasy i nagrody

Klub Sportowy UNIA Ciechanowiec został powołany do życia na spotkaniu założycielskim 20 listopada 2015 r. 17 marca 2016 r. został wpisany do Krajowego Rejestru Stowarzyszeń.

Zakłady bukmacherskie forBET wybrały wśród klubów z całej Polski po 8 ekip z A i B klasy, by te zaangażowały jeszcze mocniej swych fanów w akcję #RegioBet, a co za tym idzie powalczyły o końcowy triumf i główną nagrodę – komplet strojów meczowych od forBET na nowy sezon 2019/20!

Rywalizacja odbywać będzie się przez 10 tygodni podczas których w każdy weekend połowę ligi – czyli mecze 8 zespołów, będzie można obstawić na stronie iforbet.pl

Kluby otrzymywać będą po każdej kolejce PUNKTY, które przydzielane będą według popularności meczu danej drużyny w naszych zakładach i tak z tygodnia na tydzień, aż do ostatniej kolejki.

Tabela Mistrzostwa Bekstraklasy 2019

Wybrane kluby to:

– B klasa: Coco Jambo Warszawa, Czarni 44 Szczecin, Fairant Kraków, Muchobór Wrocław, Naprzód Świbie, Olimpia Kisielice, Piasek Potworów, Zagłębiak Tucznawa

– A klasa: Czarni Wałbrzych, Dar Placencja, Lechita Kłecko, LKS Niedźwiedź, Orzeł Czemierniki, Pelikan Niechanowo, PKS Radość, Unia Ciechanowiec

Punktacja:

1 miejsce – 10 pkt

2 miejsce – 8 pkt

3 miejsce – 6 pkt

4 miejsce – 5 pkt

5 miejsce – 4 pkt

6 miejsce – 3 pkt

7 miejsce – 2 pkt

8 miejsce – 1 pkt

 

Nagrody:

1 miejsce – komplet strojów meczowych na sezon 2019/20 + pamiątkowy puchar za Mistrzostwo.

2 i 3 miejsce – Pamiątkowe puchary za zdobycie miejsc na podium.

7 miejsce – Pamiątkowa statuetka za zdobycie „pechowego” miejsca.

13 miejsce – Pamiątkowa statuetka za zdobycie „szczęśliwego” miejsca.

Każdy zespół rozegra w ramach „ligi” po 5 spotkań które kibice będą mogli obstawić w zakładach, a więc maksymalna ilość punktów do zdobycia w rozgrywkach to 50.
Pierwsze mecze ligi będą w ofercie forBET już w najbliższy weekend (30-31.03). Pierwsza tabela z póki co połową stawki drużyn opublikowana będzie tuż po weekendzie. Zapraszamy do zabawy i jakże ciekawej rywalizacji o tytuł najlepszej ekipy Bekstraklasy.

Zachęcamy również do używania oficjalnych hashtagów które ułatwią komunikację z kibicami, a są nimi oczywiście #RegioBet #BekstraklasA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024