Silesion.PL

serwis informacyjny

Udrożniono ruch na odcinku DTŚ zablokowanym w wyniku porannego wypadku.

fot: Policja Śląska

W wyniku zderzenia dwóch samochodów ciężarowych na DTŚ w kierunku Katowic, na wysokości Osiedla Tysiąclecia, doszło do wypadku drogowego. Obecnie ruch na tym odcinku został udrożniony, jednakże obowiązuje nadal ograniczenie prędkości. Zespół ratowniczy oraz policja natychmiast podjęły działania, a obecnie czynności zostały zakończone.

Aktualnie na miejscu pozostaje przyczepa jednego z uszkodzonych samochodów ciężarowych oraz uszkodzone bariery energochłonne, które zostaną poddane naprawie w najbliższym czasie. Dziś, w związku z koniecznością usunięcia przyczepy z miejsca wypadku mogą wystąpić utrudnienia, które mogą wpłynąć na przepustowość drogi. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na tym odcinku drogi oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Zachęcamy do przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz poleceń służb porządkowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024