Silesion.PL

serwis informacyjny

Przewóz kibiców na skoki narciarskie w Wiśle

fot. Wisla.pl

Już w najbliższy weekend Wisłę czeka ponowny najazd kibiców, chcących z bliska oglądać rywalizację najlepszych skoczków narciarskich świata. W związku z tym zorganizowany zostanie dodatkowy transport kibiców na skocznię. 

W dniach 12-14.01.2024r komunikacja regularna na linii do Wisły Malinki i Wisły Czarne prowadzona będzie zgodnie z rozkładem jazdy podanym na tablicach przystankowych.

Ponadto uruchomione zostaną dodatkowe kursy na czas dojazdu i odwozu kibiców na skoki. I tak:

  • – miejsce odjazdu na skoki do Nowej Osady skrzyżowanie: przystanek przy cukierni Delicje na Placu Hoffa oraz przystanek Wisła Oaza,
  • – miejsce odjazdu po skokach do Wisły ul. Kolejowa: skrzyżowanie Nowa Osada na drodze z Czarnego,
  • – przewóz kibiców w ramach dodatkowej komunikacji w sobotę i w niedzielę odbywać się będzie na podstawie wykupionego w autobusie biletu w cenie: 15,00 zł „tam i powrót” , 8 zł w jedną stronę; dzieci do lat 7 bezpłatnie

– odjazdy dodatkowych autobusów na skoki: średnio co 15 minut z możliwością częstszych odjazdów stosownie do potrzeb, dnia:

  • 13.01.24r – od godz. 14.00 do godz. 15.45,
  • 14.01.24r – od godz. 14.00 do godz. 15.45,

– odwóz chętnych kibiców po skokach narciarskich nastąpi do 50 minut od ich zakończenia na podstawie wykupionego w autobusie biletu oraz w miarę zapełniania się autobusów i przejezdności drogi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024