Silesion.PL

serwis informacyjny

Typerzy stawiają na Janka! Błachowicz underdogiem? Kursy bukmachera na walkę mistrzów!

Gdyby sugerować się tylko kursami bukmacherskimi, to w nocy z sobotę na niedzielę polscy kibice powinni przeżyć srogi zawód. Według analityków w walce wieczoru gali UFC 259 Israel Adesanya jest wyraźnym faworytem starcia z Janem Błachowiczem, a najbardziej prawdopodobny scenariusz to porażka Polaka przed czasem. Na szczęście Cieszyński Książe uwielbia walczyć z pozycji underdoga i po raz kolejny może zaskoczyć! Zapraszamy na analizę kursów legalnego bukmachera forBET.

Kurs na zwycięstwo Adesanyi, który jest mistrzem kategorii średniej, wynosi 1.58. Wygraną Błachowicza, który dzierży pas kategorii półciężkiej, można obstawić z mnożnikiem stawki 2.70. Gracze forBET wierzą w Polaka – o ile liczba zakładów rozkłada się po równo na obu zawodników, to już wysokość stawek zdecydowanie przechyla się na korzyść Błachowicza!

Walka na gali w Las Vegas będzie największym wydarzeniem w historii polskiego MMA mężczyzn. Adesanyia uważany jest za cudowne dziecko MMA. Nigeryjczyk rzucił wyzwanie mistrzowi z wyższej kategorii (będzie lżejszy od rywala o około 6-7 kg) a mimo to jest faworytem. Jednak to Błachowicz dysponuje „Legendarną Polską Siłą” i jeśli zdoła choć raz dopaść Adesanyę – może być ciekawie.

W forBET obstawiać można nie tylko zwycięzcę, ale też sposób zakończenia walki. Najniższy kurs, a więc najwyższe prawdopodobieństwo, ma scenariusz, że „Izzy” wygra przed czasem (2.40). Stawiając, że Jano odprawi rywala przed ostatnim gongiem, można pomnożyć stawkę przez 3.35. Nie należy spodziewać się, że walka potrwa pełne pięć rund. Kurs na to, że jeden zawodników wygra przed czasem, wynosi 1.45. Najwyższy współczynnik ma zdarzenie, że walka zakończy się remisem. W tym przypadku można pomnożyć stawkę przez 50.00!

Karta walk gali UFC 259 zapowiada się imponująco. Przed bohaterami wieczoru w oktagonie zaprezentują się Amanda Nunes (1.15) i Megan Anderson (7.65), Petr Yan (1.90) i Aljamain Sterling (2.10) czy Islam Makhachev (1.32), który zmierzy się z Drew Doberem (4.10).

Podane kursy są bez wątpienia jednymi z najwyższych na rynku, ponieważ specjalnie na galę z udziałem Błachowicza forBET uruchomił promocję – UFC 259 Bez Marży. To oznacza, że bukmacher zrezygnował z własnej prowizji, by fani MMA mogli wygrać jeszcze więcej!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024