Silesion.PL

serwis informacyjny

Fame MMA 9 – darmowa transmisja II walk

Live stream z dziewiątej gali Fame MMA dostępna jest jedynie przez płatną usługę oglądania treści multimedialnych w systemie PPV. Zapowiedzianych jest 10 starć na zasadach mieszanych sztuk walki (MMA), jednak dwie pierwsze organizatorzy udostępnią za darmo na kanale Youtube. Start o 20:00 w łódzkim hotelu Hilton.

Pierwszą walką FAME MMA 8, transmitowaną za darmo na YT będzie pojedynek pomiędzy Patrykiem “Mortalcio” Baranem a Krystianem “Krychą” Wilczakiem. Ostatnim darmowym live streamem będzie stracie Patryka “Ryba” Karasia z Olehem “Oleh” Riashentsevem.

W legalnych zakładach bukmacherskich Betclic, czyli oficjalnego bukmachera organizacji FAME MMA znajdziemy ciekawą ofertę na przyszłe gale polskich freak fightów. W ofercie znajdziemy także zakłady długoterminowe na przyszłe gale Fame MMA.

Fame MMA 9 – karta walk:

 1. Patryk “Mortalcio” Baran – Krystian “Krycha” Wilczak
 2. Patryk “Ryba” Karaś – Oleh “Oleh” Riashentsev
 3. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska
 4. Mariusz “Hejter” Słoński – Filip Zabielski
 5. Patryk “Patrykos” Domke – Paweł “Ponczek” Sikora
 6. Jakub Postaremczak – Mikołaj “Vandal” Rdzanek
 7. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – “Zusje”
 8. Jakub “Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński
 9. Sylwester Wardęga – Kacper “Blonsky” Błoński (co-main event)
 10. Patryk “Kizo” Woziński – Gabriel “Arab” Al-Sulwi (main event)

Fame MMA 9 – kursy bukmacherskie

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak fight z siedzibą w Poznaniu. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, choć odbywają się także w innych dyscyplinach sportowych, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów

Betclic, czołowy na polskim rynku legalny bukmacher został oficjalnym sponsorem federacji FAME MMA. Dla organizacji to niewątpliwy sukces, ponieważ Betclic to topowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od ponad roku prężnie działa również w Polsce.

Dołącz do Betclic pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 550 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: LEGALNYPL, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.W Betclic czeka na Ciebie najlepsza oferta na zakłady sportowe online, a zatem sporo możliwości, by cieszyć się z wygranej! Niezależnie od tego, jaki sport lubisz najbardziej, w Betclic znajdziesz coś dla siebie. Bogata oferta zakładów pozwoli Ci przeżywać sportowe emocje jeszcze lepiej.
Już teraz załóż konto i pamiętaj o kodzie rejestracyjnym LEGALNYPL.

Najlepszy kod promocyjny LEGALNYPL u bukmachera – tylko w Betclic!

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?

 1. 1) Naciśnij “zarejestruj się” i wypełnij prosty formularz
 2. 2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic
 3. 3) Jeśli wygrasz zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz cashback nawet do 550 zł!

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024