Silesion.PL

serwis informacyjny

Tydzień pełen promocji w Totolotek

Przed Tobą tydzień pełen piłkarskich emocji! Europejskie puchary, półfinały Totolotek Pucharu Polski, ostatnia kolejka rundy zasadniczej Ekstraklasy, a na sam koniec Premier League, w tym tygodniu mamy promocje na wszystko!
Jeżeli mimo to zakłady bukmacherskie Totolotek nie trafiły w Twój gust, nic straconego w piątek jest przecież GRAM GRUBO!

Nie masz jeszcze konta w Totolotku?

Zarejestruj się przez nasz specjalny link, klikając TUTAJ a otrzymasz darmowy zakład (freebet) w wysokości 25 zł oraz bonus od depozytu do 1050 zł. Pamiętaj o naszym kodzie rejestracyjnym LB720

Sprawdź co dla Ciebie przygotowali:

 • 9-10.04.19 – GRAM GRUBO EUROPEJSKIE PUCHARY
  We wtorek i środę obstawiaj LM, a w czwartek LE i zwiększ swoje wygrane o 14%. Stawka w wysokości 20 PLN już zwiększa Twoje wygrane!
 • 9-10.04.19 – FREEBET TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI
  Nie zapomnij o półfinałach Totolotek Pucharu Polski! We wtorek Jagiellonia Białystok zmierzy się z Miedzią Legnica, a w środę Raków Częstochowa podejmie Lechię Gdańsk. Wystarczy postawić zakład za min. 50 PLN na Totolotek Puchar Polski by cieszyć się freebetem 20 PLN! Każdego dnia zgarnij swój freebet!
 • 12.04.19 – GRAM GRUBO PIĄTEK
  Jak co tydzień w piątek cała oferta zakładów sportowych jest do Twojej dyspozycji, a jeżeli stawka na kuponie wyniesie min. 100 PLN zwiększymy Twoją wygraną o 14%!
 • 13.04.19 – FREEBET ESA
  Z okazji ostatniej kolejki rundy zasadniczej Lotto Ekstraklasy w sobotę możesz zgarnąć freebet 20 PLN. Za pierwszy zakład za min. 50 PLN postawiony na ESĘ otrzymasz swój freebet, a jak dodasz jeszcze 5 zdarzeń (1×2) z 30. kolejki to możesz przy okazji wygrać wyjazd na Bali!
 • 14.04.19 – AKO LIVERPOOL – CHELSEA
  W niedzielę coś dla amatorów ligi Angielskiej! W promocji AKO otrzymasz 25% bonus od wniesionej stawki dla kuponów z min. 4 zdarzeniami, jeżeli na kuponie znajdzie się mecz Liverpoolu z Chelsea! Sprawdź szczegóły

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author