Silesion.PL

serwis informacyjny

Wysokie kursy w Totolotku na eliminacje piłkarskiej Ligi Mistrzów

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Już dzisiaj rewanże 3. rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Do jednego z najciekawszych starć dojdzie na Stadionie Olimpijskim w Kijowie, gdzie Szachtar zmierzy się z Genk. Po pierwszym meczu bliżej awansu są Ukraińcy, którzy wywieźli korzystny rezultat (2:1) z Flandrii, chociaż trzeba przyznać, że ta kwestia pozostaje jak najbardziej otwarta.

Z kolei w Warszawie czeka nas pojedynek szczególnie ciekawy z perspektywy polskiego kibica. Stołeczna Legia podejmie Dinamo Zagrzeb. Ciężko wytypować jednoznacznego faworyta tego meczu, ponieważ tydzień temu w Chorwacji padł remis 1:1, a boiskowa rywalizacja była wyrównana, z lekkim wskazaniem na zespół z Bałkanów.

Natomiast w środę o 21 w Belfaście zmierzą się zwycięzcy europejskich pucharów z zeszłego sezonu. W meczu o Superpuchar Europy, triumfator Champions League – Chelsea, podejmie Villarreal, który po pamiętnej serii jedenastek ograł w finale LE Manchester United. Londyńczycy wydają się być naturalnym kandydatem do tego trofeum. Kto zatem będzie kontynuował dobrą pucharową passę?

W związku z powyższymi spotkaniami, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności firmy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024