Silesion.PL

serwis informacyjny

Tydzień pełen emocji w Totolotek

Przed Tobą tydzień pełen emocji! Tenis, siatkówka, piłka nożna i skoki narciarskie, w tym tygodniu mamy promocje na wszystko!  Jeżeli mimo to Totolotek nie trafił w Twój gust, nic straconego w piątek – jest przecież GRAM GRUBO!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowały zakłady bukmacherskie Totolotek:

 • 15.01.19 – AKO AUSTRALIAN OPEN
  We wtorek w pierwszym wielkoszlemowym turnieju tego roku zagra Iga Świątek, a Ty wrzucając na kupon AKO z min. 4 zdarzeniami mecz młodej Polki w Melbourne możesz zgarnąć 25% bonus od zagrania do 50 PLN!
 • 16.01.19 – FREEBET LIGA MISTRZÓW CEV
  W środę PGE SKRA Bełchatów zmierzy się z BERLIN Recycling Volleys w czwartej rundzie Ligi Mistrzów. Wystarczy postawić zakład za min. 50 PLN na CEV Volleyball Champions League by cieszyć się FREEBETEM 20 PLN!

 

 • 18.01.19 – GRAM GRUBO PIĄTEK
  Jak co tydzień w piątek cała oferta zakładów sportowych jest do Twojej dyspozycji, a jeżeli stawka na kuponie wyniesie min. 100 PLN zwiększymy Twoją wygraną o 14%!

 

 • 19.01.19 – AKO ARSENAL – CHELSEA
  W sobotę stawiając na Derby Londynu możesz zgarnąć do 50 PLN!
  W promocji AKO otrzymasz 25% bonus od wniesionej stawki dla kuponów
  z min. 4 zdarzeniami, jeżeli na kuponie znajdzie się mecz Kanonierów z Chelsea.

 

 • 20.01.19 – FREEBET PUCHAR ŚWIATA ZAKOPANE
  W niedzielę kibicujemy naszym skoczkom w Zakopanem i z tej okazji za pierwszy zakład za min. 50 PLN postawiony na konkurs skoków indywidualnych otrzymasz freebet 20 PLN!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author